Godło Polski
BIP

Aktualności

Poszerzamy Horyzonty Matematyki

Horyzonty matematyki

15 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu i Szkołę Podstawową nr 67 im. Jacka Kuronia w Poznaniu. Celem konkursu było poszerzanie i popularyzowanie wiedzy 

Czytaj więcej...

Przyjmij życzenia Babo kochana...

Dzien Kobiet 2019

Aby tradycji szkolnej stało się zadość, 8 marca 2019 r. cała nasza społeczność świętowała Dzień Kobiet. Były kwiaty, upominki i słodycze dla dziewczynek, dziewcząt i Pań a potem spotkaliśmy się wszyscy w hali sportowej na uroczystym koncercie z tej miłej okazji. Wystąpiły uczennice i uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum a męska

Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili...

Zosia Gorzkowska z klasy VIII A została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego! Dzięki temu bez problemów zostanie przyjęta do wybranej przez siebie szkoły - w pierwszej kolejności. Gratulacje!!!

Drodzy Rodzice - ZEBRANIE!

Szanowni Państwo, w środę 6 marca 2019 r. w godz. 16.30 - 17.30 w hali sportowej odbędą się w naszej szkole "otwarte drzwi". Serdecznie zapraszamy!

Gminny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Turniej minisiatkowki

W sobotnie przedpołudnie w naszej hali sportowej został rozegrany Gminny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt z klas V i IV zespołów dwuosobowych. W zawodach zorganizowanych przez naszą szkołę przy współpracy z MUKS Herbertus uczestniczyły zespoły dziewcząt z "jedynki", "dwójki" i Nowej Wsi.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów