Godło Polski
BIP

Aktualności

Ubezpieczenie Uczniów

Szanowni Państwo, informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ubezpieczenie dla uczniów naszej szkoły pozostaje w gestii Rodziców.
Rada Rodziców nie pośredniczy w zawieraniu umów, każdy rodzic robi to we własnym zakresie.
Ubezpieczenie dzieci od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest nieobowiązkowe i to Rodzic decyduje, czy chce ubezpieczyć swoje dziecko, w jakiej formie i w jakim zakresie.
Poniżej przedstawiamy kilka możliwości ubezpieczeń:

Koniec roku szkolnego 2019/20

Zakończenie roku 2019/2020Bez uroczystego apelu, uścisków i podawania sobie dłoni, w obecności p. Dyrektor szkoły i wychowawców klas odbyło się nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Najpierw zaprzysiężony został nowy Poczet sztandarowy, potem zaś uczniowie podzieleni na grupy, by zachować bezpieczne odległości, w maseczkach

Czytaj więcej...

Cudownych wakacji!

Kończy się rok szkolny 2019/2020, rok inny niż wszystkie, rok, który zmusił nas wszystkich do przewartościowania naszego życia.
Jakichkolwiek słów bym nie użyła, nie oddadzą one charakteru minionych dni, dlatego też moimi życzeniami dla Państwa niech będą słowa tej piosenki:

Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Klasowy turniej w I A

Zuza

W klasie 1A, podczas nauki zdalnej, został przeprowadzony turniej klasowy. Chętne osoby musiały ułożyć jak najdłuższe zdanie z wyrazami rozpoczynającymi się z dwuznakiem składającym się z litery D i Z (Dz). Najdłuższe bo aż 12 wyrazowe zdanie utworzyła Zuzanna Napierała, która jako nagrodę otrzymała rzeźbę "Sowa Mądra Głowa";) Wyróżnienie w postaci orderów otrzymała Pola Gierak, Maja Bukowska i Tobiasz Kurasz. Dziękuje za wspólną zabawę i jeszcze raz gratuluję.

Julia Spychała

Zakończenie roku szkolnego - INFORMACJE

W związku z pandemią zakończenie roku szkolnego 2019/2020 nie będzie miało oficjalnej formy uroczystości z udziałem wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Uczniowie klas ósmych będą mogli odebrać swoje świadectwa szkolne z rąk p. dyrektor Doroty Babik i wychowawców, klasy piąte, szóste i siódme z rąk p. wicedyrektor Moniki Kowalskiej i wychowawców klas. Harmonogram - poniżej:

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta