Godło Polski
BIP

Aktualności

Pamiątki po Agnieszce Bartol już w Chojnie!

Przekazanie pamiątek po Agnieszce Bartol

W czasie V Gminnego Konkursu Recytatorskiego w Chojnie, poświęconego Agnieszce Bartol, mogliśmy przekazać pamiątki, które znajdowały się w naszej szkole. 26 lat temu, w maju 1992 roku zainicjowałam otwarcie sali nr 3 imienia Agnieszki Bartol, mieszczącej się w Szkole Podstawowej nr 3

Czytaj więcej...

Słowami Zbigniewa Herberta

Słowami Herberta9 maja 2018 r., w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „Słowami Zbigniewa Herberta”. Nasi uczniowie mieli szansę zaprezentować interpretacje utworów naszego Patrona. Konkurs cieszył się dużą frekwencją. Do recytatorskich zmagań przystąpiło aż 29 osób! 

Czytaj więcej...

Świętujemy!

Gminne Święto Konstytucji 3 Maja

Jak co roku, nasz poczet sztandarowy, wraz z opiekunami, brał udział w uroczystej paradzie z okazji obchodów 3 Maja. Złożone pod pomnikami pamięci narodowej kwiaty są symbolem naszego szacunku i hołdu dla historii naszej Ojczyzny.

Trzeciomajowa lekcja historii

Trzeciomajowa lekcja historii 203 maja 1791 roku uchwalono ustawę regulującą ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów, zwaną Konstytucją 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt, dnia 30 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Czytaj więcej...

W piżamach i szlafrokach

Dzień w Piżamie

Dzisiaj, po raz pierwszy, odbył się dzień w piżamie, zorganizowany przez nasz samorząd. Przebrali się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele! Podczas przerw słuchaliśmy kołysanek, ale nikomu nie chciało się spać!

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne