Godło Polski
BIP

Aktualności

Sprzątamy!!!

Sprzątamy!To był pracowity piątek! Po szkole, Samorząd Uczniowski, przy wsparciu chętnych uczniów i nauczycieli naszej Szkoły, postanowił działać na rzecz środowiska i włączyć się, jak co roku, do akcji Sprzątanie Świata. To, ile śmieci zebraliśmy, na stosunkowo małym terenie, nie skłania do optymizmu.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice - ZEBRANIE!

Szanowni Państwo, w środę 12 września 2018 r.  odbędą się pierwsze w tym roku szkolnym zebrania Rodziów. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta serdecznie zaprasza:

  • Rodziców uczniów klas IV i VII - na godz. 17.00 do auli szkolnej,
  • Rodziców uczniów klas V, VI, VIII i III gimnazjum - na godz 17.30 do sal lekcyjnych.

Ważna informacja!

Uwaga! Już w czwartek (6.09.18) i piątek (7.0918) stołówka przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach rozpocznie wydawanie obiadów dla uczniów.

Rozpoczynamy r.szk. 2018/2019

inauguracja 18 193 września 2013 r o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość ropoczęła się od powitania nowych uczniów, którzy wraz z wychowawcami  uroczyście wkroczyli do hali sportowej:  klasa 7a z p. Karoliną Barłóg, klasa 7b z p. Lidią Kremer, klasa 7c z p. Anną Biedziak, klasa 7d z p. Patrycją Wituską, klasa  7e z p. Haliną Zakrzewską oraz klasa 4s z p. Fabianem Myszkowskim.

Czytaj więcej...

Pamiętamy!

1 września 1939 roku wybuchła II wojna światowa, najtragiczniejszy konflikt w dziejach ludzkości. Obchody 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej z udziałem przedstawicieli Miasta i Gminy Wronki oraz młodzieży z poszczególnych placówek edukacyjnych odbyły się w sobotę 1 września br. na Wronieckim Rynku, gdzie znajduje się pomnik upamiętniający bohaterów poległych za wolność naszej Ojczyzny.
Młodzież naszej szkoły, pod opieką pani Patrycji Wituskiej uczciła poległych składając kwiaty pod pomnikiem, jako symbol pamięci i wdzięczności dla Tych, którzy poświęcili życie dla Polski, dla nas.
My młodzi, mamy świadomość, że Naród bez historii nie istnieje, dlatego pamiętamy.
Cześć Ich pamięci.

Dominika Kulupa, kl. III D

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów