Godło Polski
BIP

Aktualności

Medale naszych sportowców w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

Zawody lekkoatletyczne

26 kwietnia 2018r. na stadionie Powiatowego Centrum Lekkoatletycznego w Szamotułach przy ul. Jana Pawła II, zagościła królowa sportów" czyli lekka atletyka. Nasza reprezentacja udała się tam w 17 osobowym składzie, reprezentując szkołę w następujących konkurencjach: dziewczęta – 100 m, 300 m, 600 m, kula 3 kg, oraz chłopcy – 100 m, 300 m, 1000 m, 4 x 100 m, skok w dal, skok wzwyż, kula 5 kg.

Czytaj więcej...

Tornado w butelce i inne doświadczenia

Doświadczenia fizyczne24 kwietnia br. z kolegami i koleżankami z klasy II d odwiedziliśmy Dom Dziecka w Szamotułach. Pod opieką p. Moniki Kowalskiej oraz p. Katarzyny Śramy zorganizowaliśmy warsztaty z doświadczeniami fizycznymi pod tytułem: ,,Woda, niezwykła ciecz".

Czytaj więcej...

We wronieckich kaloszach...

Wronieckie Kalosze

20 kwietnia, w sali kinoteatru "Gwiazda", nasza grupa teatralna Konik Polny miała przyjemność gościć w II Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym "Wronieckie Kalosze" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2.

Czytaj więcej...

Piszemy!

Egzaminy 201818 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Zgodnie z planem pierwszego dnia sprawdzana jest wiedza humanistyczna, drugiego - matematyczno-przyrodnicza, trzeciego - z języków obcych. Każdego dnia uczniowie otrzymają do rozwiązania dwa bloki zadań 

Czytaj więcej...

Marek Regdosz na spotkaniu z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty

Marek Regdosz Rex16 kwietnia br. wszyscy laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych spotkali się z Panią Kurator Elżbietą Leszczyńską, aby odebrać zaświadczenia, które uprawniają do całkowitego lub częściowego zwolnienia z egzaminów gimnazjalnych.  Marek znalazł się w grupie "wielokrotni"  gdyż jest laureatem z historii i matematyki,

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne