Godło Polski
BIP

Aktualności

Uśmiechnij się!

Światowy Dzień Uśmiechu6 października 2017 r. obchodzilismy w naszej szkole, już po raz kolejny, Światowy Dzień Uśmiechu. Pod czujnym okiem p.Kęsy odbył się konkurs zjadania  cytryn z uśmiechem, który prowadziły koleżanki ze starszych klas.

Czytaj więcej...

Szkolna, Wrześniowa Tradycja

Dzień Chłopaka 2017

To w naszej szkole już tradycja. Co roku, z okazji Dnia Chłopaka, Samorząd Uczniowski organizuje Dzień w Krawacie. Jest to wspaniała okazja do wspólnej zabawy. Szkolne korytarze roją się od osób w kolorowych krawatach lub muchach

Czytaj więcej...

Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego

Sportowa inauguracja 1

W dniach 18 i 20 września 2017 zabawą i rywalizacją sportową został zainaugurowany sportowy rok szkolny 2017/2018 w naszej szkole. Głównym zadaniem tych dni było wdrożenie i zaangażowanie uczniów do dobrej zabawy poprzez rywalizację sportową.

Czytaj więcej...

Proponowane Tematy Projektów Edukacyjnych

Projekt edukacyjny jest to obowiązkowe zadanie otwarte do wykonania przez gimnazjalistów i jeden z warunków ukończenia nauki w gimnazjum. Celem takich projektów jest samodzielne zdobywanie nowej wiedzy oraz nabywanie umiejętności współpracy oraz podziału obowiązków w grupie.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice! - ZEBRANIE

Szanowni Państwo, w środę 13 września 2017 r.  odbędą się pierwsze w tym roku szkolnym zebrania Rodziów. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta serdecznie zaprasza:

  • Rodziców uczniów klas II i III gimnazjum - na godz. 16.00 (do sal lekcyjnych)
  • Rodziców uczniów klas VII oraz klas sportowych - na godz 17.00 (do hali sportowej).
Plan Lekcji
Jadłospis
Tematy Projektów Edukacyjnych