Godło Polski
BIP

Aktualności

Starsi i Młodsi

Zajęcia w świetlicy

Kto powiedział, że młodzież nie rozumie dzieci? Świetlica w naszej szkole to wyjątkowe miejsce, gdzie spotykają się uczniowie klas starszych i młodszych. Młodzież już tylko swoją obecnością wzbudza duże zainteresowanie u młodszych koleżanek i kolegów. Uczennice klas siódmych i ósmych postanowiły uatrakcyjnić długie godziny

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zwierząt

Dzień Zwierząt 2020

W związku z tym, że w niedzielę, 4 października br. obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt, który również rozpoczął Światowy Tydzień Zwierząt, w naszej szkole, 5 października, najmłodsze klasy miały okazję posłuchać nieco na ten temat oraz rozwiązać ciekawe quizy, poznając przy tym różne ciekawostki o zwierzętach.

Czytaj więcej...

OSZCZĘDZAJ Z NAMI WODĘ!!!

Oszczędzaj wodę!

Woda to cenny skarb! Któż z nas nie słyszał tego zdania, ale czy tak naprawdę zdajemy sobie sprawę co się za nim kryje? Od kilkudziesięciu lat hydrolodzy alarmują, że na świecie zaczyna brakować słodkiej wody. Polska ze swoimi zasobami mieści się zwykle w ostatniej trójce, a często na końcu zestawienia w Europie.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu 2020

Bezinteresowny, szczery uśmiech to radość życia. Dzięki nauce zwanej gelotologią potwierdzono naukowo, że śmiech odstresowuje i wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Ponadto stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Dzień ten obchodzony jest już od 1999r., zawsze w pierwszy piątek października.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka

Dzien Chlopaka Wczoraj w naszej Szkole odbył się Dzień Chłopaka. Tym razem Samorząd, oprócz tradycyjnego dnia w krawacie, stworzył także rozmaite zagadki dotyczące naszej Szkoły a Panowie, znający na nie odpowiedź, mieli szansę na atrakcyjne nagrody, między innymi 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta