Godło Polski
BIP

Aktualności

Znowu o Marku...

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż Marek Regdosz - uczeń trzeciej klasy gimnazjum został LAUREATEM kolejnego wojewódzkiego konkursu przedmiotowego - z matematyki. Tym samym nie musi zdawać egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (w ub. roku był laureatem z biologii)!

Gratulujemy i zachęcamy uczniów do powtórzenia tego nie lada wyczynu. Matematycznym opiekunem Marka jest p. Arlena Stachowiak.

 

Zbieramy dla noworodków

Zbieramy dlla noworodków26 Finał Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy z licznym udziałem gimnazjalistów z ul.Polnej 5. Młodzież ofiarnie kwestowała we Wronkach na rzecz najmniejszych pacjentów - dzieci z oddziałów neanatologicznych.

Czytaj więcej...

Biegaj z Nami

Endomondo

To już półmetek rywalizacji „Zbieraj kilometry z SU”. Warto podsumować mijające półrocze i jednocześnie przypomnieć, że w każdej chwili można dołączyć do naszej zabawy. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Idolem

Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań11 stycznia 2018 (czwartek) odbyło się spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań. Wśród zaproszonych piłkarzy był Dariusz Dudka, Krzysztof Kołodziej, Mateusz Skrzypczak, Łukasz Norkowski i asystent Trenera Ivana Djurdjevica - Maciej Stachowiak.

Czytaj więcej...

Wolontariusze z Polnej

Wolontariat 201810 stycznia 2018r. Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi odwiedzili uczniowie naszej szkoły w roli kolędników pod opieką Pani Bogusławy Kmity, Pani Katarzyny Szablewskiej i Pani Katarzyny Śramy. Wśród nich można było zobaczyć m.in. anioły i diabły.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Rekrutacja
Jadłospis
rekrutacja_ponadgimnazjalne