Godło Polski
BIP

Aktualności

Zbieramy dla noworodków

Zbieramy dlla noworodków26 Finał Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy z licznym udziałem gimnazjalistów z ul.Polnej 5. Młodzież ofiarnie kwestowała we Wronkach na rzecz najmniejszych pacjentów - dzieci z oddziałów neanatologicznych.

Czytaj więcej...

Biegaj z Nami

Endomondo

To już półmetek rywalizacji „Zbieraj kilometry z SU”. Warto podsumować mijające półrocze i jednocześnie przypomnieć, że w każdej chwili można dołączyć do naszej zabawy. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Idolem

Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań11 stycznia 2018 (czwartek) odbyło się spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań. Wśród zaproszonych piłkarzy był Dariusz Dudka, Krzysztof Kołodziej, Mateusz Skrzypczak, Łukasz Norkowski i asystent Trenera Ivana Djurdjevica - Maciej Stachowiak.

Czytaj więcej...

Wolontariusze z Polnej

Wolontariat 201810 stycznia 2018r. Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi odwiedzili uczniowie naszej szkoły w roli kolędników pod opieką Pani Bogusławy Kmity, Pani Katarzyny Szablewskiej i Pani Katarzyny Śramy. Wśród nich można było zobaczyć m.in. anioły i diabły.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wywiadówki!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania - wywiadówki , podsumowujące pracę uczniów w I semestrze r. szk. 2017/2018. Odbędą się one 24 stycznia 2018 r. w salach lekcyjnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Dokładne informacje o godzinie i sali, w której odbędzie się zebranie  Rodzice otrzymają od wychowawców klas.

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta