Godło Polski
BIP

Aktualności

Ważna Informacja!!!

Szanowni Rodzice,
Dyrektor Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta informuje, że w dniu 31 marca 2017 r. pracownicy w/w placówki przystępują do strajku organizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W związku z tym tego dnia będą odbywać się tylko zajęcia opiekuńczo- wychowawcze ze względu na trudności w zapewnieniu pełnej realizacji podstawy programowej i wynikające ograniczenia w niezgodności z kwalifikacjami nauczycieli. Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze będą odbywały się od 7:30 do 14:30, tego dnia nie będzie obiadu.

Pokaz Projektów Edukacyjnych

Pokazy projektów  edukacyjnych 2017 Każdy uczeń naszej szkoły wie, że musi wykonać projekt gimnazjalny. Z tej okazji 21 marca bieżącego roku w naszej szkole po raz kolejny miała miejsce publiczna prezentacja projektów, które miały ukazać młodszym kolegom, że przedmioty takie jak chemia, fizyka, biologia czy historia są ciekawe i warto wzbogacać swoją wiedzę przez doświadczenia.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Liczby π

Święto Liczby PI

Datę 14 marca w notacji amerykańskiej zapisuje się jako 3.14, co kojarzy się z przybliżeniem liczby π. W wielu miejscach na świecie obchodzi się wtedy święto matematyki ( tzw. Pi Day). Warto przypomnieć, że dzień ten jest jednocześnie rocznicą urodzin Wacława Sierpińskiego i Alberta Einsteina.

Czytaj więcej...

Rekolekcje 2017

Rekolekcje 2017

W dniach 8-10 marca w naszym Gimnazjum odbyły się rekolekcje wielkopostne. Poprowadziły je siostry Jana i Salomea ze zgromadzenia Sióstr Felicjanek z Gębic. W czasie rekolekcji śpiewaliśmy, tańczyliśmy, modliliśmy się,

Czytaj więcej...

Opowiastki o Kobietach

Do obchodow Dnia Kobiet w naszej szkole dodajemy postscriptum w postaci krótkiego filmu z piątkowego (10 marca 2017 r.) apelu, który przygotowali nasi gimnazjaliści pod kierunkiem p. Emili Jędrzejczak i p. Karoliny Pospiesznej-Firlet.

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta