Godło Polski
BIP

Aktualności

Z ostatniej chwili - Marek Znów w Finale

Olimpiada historycznaW sobotę 16 grudnia odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów. Marek Regdosz z klasy III D zakwalifikował się do finału konkursu zdobywając 43 na 50 punktów.

Czytaj więcej...

Nagroda dla Sary

Nagroda dla Sary

W  październiku bieżącego roku, komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, ogłosiła konkurs na plakat pt.: ”I ty możesz zapobiegać przemocy”. Uczniowie naszej szkoły włączyli się również w tę akcję. Wielu z nich wykonało ciekawe prace.

Czytaj więcej...

Turniej Mini Siatkówki

Turniej Mini Siatkówki

Uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Mini Siatkówki Trójek o Puchar Prezydenta Miasta Piła. Turniej odbył się 09.12.2017 w Hali widowiskowo- sportowej w Pile. Rozgrywki prowadzone były w dwóch fazach: eliminacyjnej i o miejsca.

Czytaj więcej...

Wspieramy "Szlachetną Paczkę"

Szlachetna paczka W okresie przedświątecznym w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Szlachetna Paczka". Włączyli się do niej nauczyciele i uczniowie wszystkich klas. Zebrane artykuły spożywcze zostały przekazane panu Bartoszowi Hodrychowi - liderowi wolontariuszy koordynującemu akcję na terenie Wronek.

Czytaj więcej...

Profesja wieczysta brata Fabiana

Profesja wieczysta

8 grudnia 2017r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w żywej lekcji historii, która miała miejsce w Kościele o.o.Franciszkanów we Wronkach. Jest to dla braci/studentów Wyższego Seminarium Duchownego pod wezwaniem bł. Jana Dunsa Szkota we Wronkach niezwykły dzień a mianowicie składają "profesję wieczystą" 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta