Godło Polski
BIP

Aktualności

Próbne Egzaminy Gimnazjalne

Egzaminy próbneW dniach 5 - 7 grudnia 2017 r. odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne. W pierwszym dniu uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. 

Czytaj więcej...

Pomagamy Zwierzętom

Pomagamy zwierzętomListopad to, jak co roku miesiąc, w którym koncentrujemy się na pomocy braciom mniejszym. Tradycją jest już zbiórka darów dla zwierząt przebywających pod opieką wronieckiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. 

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie w Kadrze Wielkopolski

Uczennica klasy VI S Julia Rusinek i uczniowie klasy IV S Mateusz Łożyński i Olivier Gregorek otrzymali powołania na zgrupowanie reprezentacji Wielkopolski w piłce nożnej. Nasi zawodnicy będą brali udział w zgrupowaniu kadry. Jest to dla zawodników i szkoły ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zaprezentują się z jak najlepszej strony i kolejne powołania będą kwestią czasu.
Gratulujemy.

Obiad Nasz Rodzinny

Obiad

30 listopada 2017 r., w ramach Miesiąca Dobrych Manier, w stołówce szkolnej odbył się happening pokazujący prawdziwy, rodzinny obiad. Uczennice i uczniowie w ludowych szamotulskich strojach zasiedli do stołu, by elegancko i swobodnie zjeść stołówkowy obiad. 

Czytaj więcej...

Andrzejki w Świetlicy

Andrzejki 2017

29 listopada 2017r. obchodziliśmy w świetlicy szkolnej „Andrzejki”. W tym dniu młodzież wróżyła wszystkim chętnym osobom. Uczestnikom podobały się wróżby, ponieważ dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat swojej przyszłości.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta