Godło Polski
BIP

Aktualności

Informacja!

Szanowni Państwo, informujemy, że w naszej szkole strajk jest kontynuowany. O wszystkich zmianach będziemy Państwa zawiadamiać na bieżąco.

Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Wiosenne, Świąteczne Życzenia...

zyczenia wielkanocne

 

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Szanowni Państwo, informujemy, że egzaminy ósmoklasisty przebiegają w naszej szkole zgodnie z harmonogramem. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w związku ze strajkiem, do którego przystąpiła nasza placówka. 

Jednocześnie informujemy, że sekretariat szkoły pracuje bez zmian.

Z poważaniem 

dyrektor szkoły - Dorota Babik

II etap turnieju Piłki Siatkowej Kinder + sport

Turniej Kinder + sport

W niedzielę 7 kwietnia, w Hali Sportowej w Szamotułach odbył turniej Piłki Siatkowej Kinder+ sport . Naszą Szkołę w II etapie turnieju reprezentowały dwie drużyny: dwójki i czwórki.  Drużyna czwórek zajęła 12 miejsce w turnieju, a drużyna dwójek 13 miejsce.  Niestety do kolejnej rundy awansowało tylko 5 najlepszych drużyn.

Czytaj więcej...

Wielki sukces szkoły w Wojewódzkich Biegach Przełajowych

Wojewódzkie Biegi Przełajowe

W piątek nasi uczniowie brali udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Żerkowie. Sam udział w zawodach tej rangi dla naszej szkoły to ogromne wyróżnienie. Zawody zakończyły się dla naszych uczniów ogromnym sukcesem indywidualnym jak i zespołowym. II miejsce na 198 zawodników z całej Wielkopolski zajął Adrian Czaprański zdobywając tym samym srebrny medal. Jako drużyna zajęliśmy 18 miejsce na 64 drużyn. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta