Godło Polski
BIP

Aktualności

Tworzymy kulturę szacunku w Sieci

DBI 2018 Pod takim hasłem przebiegały w tym roku obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. "Szacunek jest ważny nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby – jest wsparciem w ochronie naszej prywatności, a także w budowaniu reputacji." (źródło: www.saferinternet.pl)

Czytaj więcej...

UWAGA - ZEBRANIA RODZICÓW!

Szanowni Rodzice! 21 marca 2018 r. zapraszamy serdecznie na zebrania klasowe, które odbędą się o godzinie 16.30 w poszczególnych salach lekcyjnych; potem - Otwarta Szkoła o godz. 17.15 w hali sportowej. 

Zebranie rodziców z trójek klasowych odbędzie się w świetlicy o godzinie 17.30.

Szkolni Samorządowcy w Sejmie RP

W Sejmie

13 marca 2018 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Razem z przedstawicielami wszystkich wronieckich szkół, wyjechali członkowie samorządu uczniowskiego naszej szkoły oraz uczniowie reprezentujący klasy gimnazjalne w Młodzieżowej Radzie Miasta i Gminy.

Czytaj więcej...

Rekolekcje A.D. 2018

Rekolekcje 2018

W dniach 12-14 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne, przygotowane przez nauczycieli religii. W czasie rekolekcji odbyło się szereg spotkań profilaktycznych, muzycznych i modlitewnych.

Czytaj więcej...

Marek Regdosz po raz trzeci laureatem?

Olimpiada historyczna

Tak, tak, tak!!! Z czego tym razem? Z historii. W piątek 9 marca br. odbył się już ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu z Historii. Do rozwiązania testu przystąpiło 114 uczniów z województwa wielkopolskiego, którzy musieli przejść etap szkolny i powiatowy. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne