Godło Polski
BIP

Aktualności

The Oskar goes to...

Oskary 2018

Od wielu lat, tradycyjnie w ostani dzień przed zakończeniem roku szkolnego, cała społeczność uczniowska żegna odchodzących ze szkoły Absolwentów. W tym roku ostatnie gimnazjalne klasy drugie przygotowały Galę Oskarową, na której przyznawały statuetki w kilku kategoriach: 

Czytaj więcej...

Ostatnie dni roku szkolnego....

...przebiegły pod znakiem zabawy i pożegnań. 19 czerwca odbył się Dzień Sportu i obejrzeliśmy spektakl, który nasi uczniowie przedstawiali na gminnym Pikniku Ekologicznym. Następnego dnia (20 czerwca) braliśmy udział w Festiwalu Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej. 

Poniżej fotoreportaże z ostatnich dni roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Informujemy!

Drodzy Uczniowie i Rodzice, uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się:

  • dla klas trzecich gimnazjum - 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00
  • dla klas IV-VII szkoły podstawowej i klas drugich gimnazjum - 22 czerwca 2018 r. o godz. 11.30

Uwaga Rodzice! Program "Dobry Start"

Program "Dobry start", zwany inaczej 300+, to nowy program wsparcia dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Polega na wypłacie jednorazowego świadczenia dla każdego uczącego się dziecka. Właśnie ruszyła akcja informacyjna. Poniżej publikujemy informacje dotyczące programu.

Ulotka1 Ulotka2

Zwycięzcy Konkursu Przyrodniczo-Sportowego

Zwycięzcy

8 czerwca uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w XVI Konkursie Przyrodniczo-Sportowym, który odbył się w Obornikach. Drużyna z klasy VII A w składzie: Zofia Gorzkowska, Agata Miężał, Anna Michalska, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski w eliminacjach finałowych pokonała osiem zespołów z rejonu Wielkopolski.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów