Godło Polski
BIP

Aktualności

Spotkanie z kuratorem rodzinnym

Spotkanie z Kuratorem 1

3 grudnia, do naszej szkoły, na spotkanie z wszystkimi uczniami klas 8, przybyła pani Katarzyna Major - rodzinny kurator z II Zespołu Kuratorskiego Służby Sądowej przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach. Celem spotkania była szeroko rozumiana profilaktyka, przeciwdziałanie postawom demoralizującym, zapobieganie czynom karalnym oraz patologiom społecznym.

Czytaj więcej...

Julia Rusinek powołana do Kadry Wielkopolski U-14

W dniach 5-7.12.2018 w Pępowie, odbędzie się zgrupowanie Kadry Wielkopolski U-14 dziewcząt. Na zgrupowanie to zostało powołane 30 dziewcząt z całej Wielkopolski. Jedną z zawodniczek jest Julia Rusinek, która w kadrze występuje już drugi rok i ma na swoim koncie Vice mistrzostwo Polski. Zgrupowanie to poprowadzi Trenerka reprezentacji Polski U-17 Nina Patalon.
Julia ze swoimi koleżankami będzie uczestniczyła w wielu treningach, a efektem końcowym będzie trening pokazowy przed wieloma Trenerami.

Fabian Myszkowski

Turniej siatkarskich singli dziewczynek

Uczestniczki zawodów

W sobotnie przedpołudnie 1. grudnia hala sportowa na Polnej wypełniła się małymi dziewczynkami, które dopingowane przez swoich rodziców, rozgrywały zawody w siatkarskich singlach. W turnieju uczestniczyły 22 dziewczynki urodzone w 2008 roku

Czytaj więcej...

Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze...

Andrzejki w świetlicy

Zgodnie z dawnymi wierzeniami, noc świętego Andrzeja miała magiczną moc, pozwalającą zerknąć w przyszłość. Obecnie Andrzejki mogą być doskonałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.
W piątek, 30 listopada obchodziliśmy w świetlicy szkolnej Andrzejki

Czytaj więcej...

Spotkanie z przedstawicielką Policji

Spotkanie z Policjantką

27 listopada wszyscy uczniowie klas siódmych uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Tego dnia naszą szkołę odwiedziła sierż. sztab. pani Ewelina Grabowa, która przygotowała dla nas bardzo ciekawą prelekcję na temat konsekwencji prawnych nieletnich.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów