Godło Polski
BIP

Aktualności

Rekolekcje 2017

Rekolekcje 2017

W dniach 8-10 marca w naszym Gimnazjum odbyły się rekolekcje wielkopostne. Poprowadziły je siostry Jana i Salomea ze zgromadzenia Sióstr Felicjanek z Gębic. W czasie rekolekcji śpiewaliśmy, tańczyliśmy, modliliśmy się,

Czytaj więcej...

Opowiastki o Kobietach

Do obchodow Dnia Kobiet w naszej szkole dodajemy postscriptum w postaci krótkiego filmu z piątkowego (10 marca 2017 r.) apelu, który przygotowali nasi gimnazjaliści pod kierunkiem p. Emili Jędrzejczak i p. Karoliny Pospiesznej-Firlet.

Dzień w Spódnicy A.D. 2017

Dzień "w spódnicy" 20177 marca, z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień w spódnicy. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy, chcąc zdobyć dodatkowe punkty rankingowe dla klasy. Niektórzy z panów prezentowali się bardzo efektownie w niecodziennych stylizacjach – śmiechu było co niemiara!

Czytaj więcej...

Zbliża się Święto Liczby PI

piZ okazji Święta liczby π (pi), które odbędzie się w naszej szkole 13 i 14 marca, serdecznie zapraszam wszystkie klasy i uczniów indywidualnie do zabawy i udziału w konkurencjach indywidualnych i rywalizacji klasowej.   

Więcej o tym święcie - TUTAJ

O konkursie indywidualnym

Rafał Nawrocki

Obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Nasz LAUREAT - Mikołaj Koza

W 2011 roku z inicjatywy śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Sejm RP uchwalił „Ustawę o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Od tej pory w całej Polsce organizowane są uroczystości ku czci żołnierzy antykomunistycznego podziemia, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni i zdecydowali się na dalszą walkę 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta