Godło Polski
BIP

Aktualności

Wroniecki Piknik Ekologiczny z Udziałem Gimnazjalistów z Polnej.

Piknik Ekologiczny31 maja we Wronkach odbył sie kolejny Piknik Ekologiczny. Młodziez gimnazjum im. Zbigniewa Herberta zawsze aktywnie włącza się w organizację tej imprezy. W tym roku przygotowaliśmy spektakl bogaty w poezję i piosenki ku czci naszej planety. 

Czytaj więcej...

Razem - Lepiej...

Piknik Rodzinny 2015 530 maja, pod hasłem "Rodzinnie, zdrowo i na sportowo" odbył  się w naszej szkole PIKNIK RODZINNY. W jego programie znalazł się spektakl ekologiczny, gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców, strzelanie z wiatrówki, rowerowy tor przeszkód oraz quiz rodzinny.

Czytaj więcej...

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla Klas I i II

Konkurs chemiczny 2015 2128 maja odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla klas I i II. Do udziału zostali zaproszeni już po raz piętnasty „młodzi chemicy”  z „Leśnej”, Lubasza, Biezdrowa i naszego Gimnazjum. Największą liczbę punktów zdobył Jakub Kwaśny z klasy Ia oraz Kajetan Nowak z klasy IIc.

Czytaj więcej...

Ekologia - Nasza Specjalność

Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015W XXII Powiatowym Konkursie Ekologicznym drużyna z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta z Wronek zajęła II miejsce. 25 maja w Leśnictwie Dąbrowa niedaleko Pniew odbył się kolejny konkurs sprawdzający wiedzę ekologiczną

Czytaj więcej...

Potyczki Językowe

potyczki jezykoweW piątek- 22 maja 2015 r. juz po raz trzeci uczestniczyliśmy w "Potyczkach Językowych", organizowanych przez Panią Annę Hojnacką z Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów