Godło Polski
BIP

Aktualności

Inny sposób podróżowania

Spotkanie z biegaczemNa spotkaniu 22 stycznia 2018r. gościliśmy w naszej szkole lokalnego biegacza  Michała Spychałę. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Inny sposób podróżowania”, na którym to zainteresowani uczniowie poznali rożne programy oraz aplikacje, 

Czytaj więcej...

Znowu o Marku...

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż Marek Regdosz - uczeń trzeciej klasy gimnazjum został LAUREATEM kolejnego wojewódzkiego konkursu przedmiotowego - z matematyki. Tym samym nie musi zdawać egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (w ub. roku był laureatem z biologii)!

Gratulujemy i zachęcamy uczniów do powtórzenia tego nie lada wyczynu. Matematycznym opiekunem Marka jest p. Arlena Stachowiak.

 

Zbieramy dla noworodków

Zbieramy dlla noworodków26 Finał Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy z licznym udziałem gimnazjalistów z ul.Polnej 5. Młodzież ofiarnie kwestowała we Wronkach na rzecz najmniejszych pacjentów - dzieci z oddziałów neanatologicznych.

Czytaj więcej...

Biegaj z Nami

Endomondo

To już półmetek rywalizacji „Zbieraj kilometry z SU”. Warto podsumować mijające półrocze i jednocześnie przypomnieć, że w każdej chwili można dołączyć do naszej zabawy. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Idolem

Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań11 stycznia 2018 (czwartek) odbyło się spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań. Wśród zaproszonych piłkarzy był Dariusz Dudka, Krzysztof Kołodziej, Mateusz Skrzypczak, Łukasz Norkowski i asystent Trenera Ivana Djurdjevica - Maciej Stachowiak.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta