Godło Polski
BIP

Aktualności

Kolejna Noc Naukowców

Noc Naukowcow 201630 września nauka opanowała Poznań i całą Europę!!! Już dziesiąty raz wszystkie poznańskie ośrodki akademickie i naukowo-badawcze zostały otwarte dla młodzieży z Wielkopolski. Jak co roku, również uczniowie z naszego gimnazjum uczestniczyli w tej imprezie.

Czytaj więcej...

Dzień w Krawacie 2016

Dzien Chłopaka Dzień Chłopaka, to nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Dziewczyny z naszego gimnazjum, pod wodzą SU pamiętały o tym święcie i jak co roku zorganizowały Dzień W Krawacie, składając chłopcom życzenia i wręczając drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. Fotoreportaż z Dnia w Krawacie - TUTAJ (zdj.Julia Naparty)

Konkurs Fotograficzny POCZTÓWKA Z WAKACJI

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym dotyczącym wakacji. Swoje zdjęcia przedstawiające sposób, w jaki spędzaliście wakacje przesyłajcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca pierwszego tygodnia października. Prace zostaną umieszczone na szkolnym facebook-u, gdzie będą oceniane przez naszych uczniów. Wygrają trzy prace z największą ilością polubień. Do zdobycia są ciekawe nagrody książkowe i talony zwalniające z odpytywania na lekcjach. Wszelkie informacje u Pani Marceliny Golińskiej.

Rajd do Samołęża

Rajd integracyjny klas pierwszych 17 września odbył się rajd integracyjny dla uczniów pierwszych klas z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Wyruszyliśmy o już 8:30 i podążaliśmy w stronę Przystani Żeglarskiej RINGABULINA w Samołężu. Nasza wędrówka trwała około godziny. 

Czytaj więcej...

UWAGA ZEBRANIA RODZICÓW!

Szanowni Rodzice! 14 września 2016 r. zapraszamy serdecznie:

  • rodziców uczniów klas pierwszych - o godzinie 17.00
  • rodziców uczniów klas drugich i trzecich - o godzinie 17.30

na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania. Szczegółowe informacje dotyczące zebrań zostaną przekazane Państwu przez wychowawców klas.

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta