Godło Polski
BIP

Aktualności

Zapraszamy na wywiadówki!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania - wywiadówki , podsumowujące pracę uczniów w I semestrze r. szk. 2017/2018. Odbędą się one 24 stycznia 2018 r. w salach lekcyjnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Dokładne informacje o godzinie i sali, w której odbędzie się zebranie  Rodzice otrzymają od wychowawców klas.

Spotkanie z Trenerem Reprezentacji Polski U-16

Spotkanie z trenerem21 grudnia 2017 (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 3 we Wronkach uczniowie klas sportowych mieli możliwość spotkania się z Trenerem Reprezentacji Polski U 16 Przemysławem Małeckim.

Czytaj więcej...

Kolędujmy wszyscy wraz...

Kolędujemy - 201722 grudnia 2017 r. rozpoczęliśmy świateczne kolędowanie. W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną społeczność naszej szkoły spotkała się, by uczcić nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Udekorowane odświętnie klasy stały się miejscem kameralnych, wzruszających, ale i radosnych spotkań wigilijnych, które przebiegały we wzajemnej życzliwośc i atmosferze pojednania.

Czytaj więcej...

Śpiewamy kolędy!

Kolędujemy w AmiceJuż kolejny raz nasz zespół wokalny, złożony z uczennic czwartej klasy SP 3 i drugiej klasy gimnazjum, śpiewał kolędy i pastorałki na Wigilii zorganizowanej dla swoich pracowników przez Amica Wronki SA. Dziewczyny spisały się na medal i swoim śpiewaniem wprowadziły słuchaczy w piękny, świateczny nastrój.

Czytaj więcej...

Bo Idą Święta...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta