Godło Polski
BIP

Aktualności

Nagrodzony Film... (2)

Poniżej film konkursowy, który został nagrodzony na XVIII Zjeździe Herbertowskich Szkół w Brzegu. Temat: "Kochasz mnie? Kocham"  -  na podst. utworów Zbigniewa Herberta: "Epizod", "Wiosna" i "Jedwab duszy".

&

Na Zjeździe Herbertowskich Szkół...

Zjazd Herbertowskich Szkół 2016Tradycją Klubu Szkół Herbertowskich stały się coroczne spotkania szkół im. Zbigniewa Herberta. W tym roku, w dniach 7-8 października gościliśmy w II LO w Brzegu. W skład naszej delegacji wchodzili: Pani Dyrektor Jolanta Michalak, Pani Bogusława Kmita, Julia Szulczyk, Weronika Cembrowicz, Aleksandra Wytrykus i Mikołaj Koza.

Czytaj więcej...

Proponowane Tematy Projektów Edukacyjnych

Projekt edukacyjny – to metoda nauczania kształtująca wiele umiejętności oraz integrująca wiedzę z różnych dyscyplin (przedmiotów). Istotą metody projektów jest samodzielna praca służąca do realizacji określonego przedsięwzięcia (zadania lub problemu dydaktycznego i wychowawczego), w oparciu o wcześniej przyjęte hipotezy.

Czytaj więcej...

Kolejna Noc Naukowców

Noc Naukowcow 201630 września nauka opanowała Poznań i całą Europę!!! Już dziesiąty raz wszystkie poznańskie ośrodki akademickie i naukowo-badawcze zostały otwarte dla młodzieży z Wielkopolski. Jak co roku, również uczniowie z naszego gimnazjum uczestniczyli w tej imprezie.

Czytaj więcej...

Dzień w Krawacie 2016

Dzien Chłopaka Dzień Chłopaka, to nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Dziewczyny z naszego gimnazjum, pod wodzą SU pamiętały o tym święcie i jak co roku zorganizowały Dzień W Krawacie, składając chłopcom życzenia i wręczając drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. Fotoreportaż z Dnia w Krawacie - TUTAJ (zdj.Julia Naparty)

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta