Godło Polski
BIP

Aktualności

Na Szczęście, na Zdrowie, na ten Nowy Rok...

Wigilia 2016 W przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, 22 grudnia obchodziliśmy swoje szkolne święta. Odbyły się więc klasowe Wigilie, pełne świątecznych smakołyków, prezentów i uśmiechów. Podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia.

Czytaj więcej...

Na Zbiżające się Święta...

 

Jak Dekorować Świąteczny Stół?

Dekoracje stołów bożonarodzeniowychW wieczór wigilijny należy zadbać o odpowiednią dekorację stołu. Świąteczne nakrycie podkreśli niepowtarzalny charakter Bożego Narodzenia i pomoże wprowadzić w domu wyjątkową atmosferę. Podczas dekoracji świątecznego stołu należy pamiętać o świadomym łączeniu kolorów. Najczęściej spotyka się połączenie złota z bielą, czy też srebra z błękitem. Z kolei czerwień doskonale współgra z zielenią.

Czytaj więcej...

Z Wizytą w Przedszkolu...

Projekt dla przedszkolakówW ramach projektu gimnazjalnego grupa chłopców z klasy II b pod opieką p.Karoliny Kwapisz przygotowała zestaw doświadczeń chemicznych dla przedszkolaków. Publiczna prezentacja projektu odbyła się na początku grudnia przed grupą 3 i 4-latków

Czytaj więcej...

Dobre Maniery... na Mikołajki

Mikołajki z dobrymi manierami9 grudnia, w mikołajkowej atmosferze podsumowaliśmy IV edycję Miesiąca Dobrych Manier, który przebiegał pod hasłem ,,Dobre maniery łamią bariery”. Uczniowie kl. I – III przez cały listopad wykonywali różne zadania, które przypominały im wagę i znaczenie dobrego wychowania w życiu szkolnym i nie tylko.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta