Godło Polski
BIP

Aktualności

Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę!

Pomagamy zwierzętomPo raz kolejny nasi gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania. Pod choinką zakotłowało się od puszek i worków z jedzeniem dla kotów i psów. Przez całą jesień zbieraliśmy karmę, koce i żwirek dla naszych małych przyjaciół, aby ułatwić im przetrwanie trudnego czasu zimy. 

Czytaj więcej...

Gdzie Jest Worek Świętego Mikołaja?

Mikołaje z II CWe wtorek 6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią - Katarzyną Lutomską, udali się do przedszkola „Bajkowy Świat”. W ramach prezentu mikołajkowego młodzież przygotowała krótkie przedstawienie

Czytaj więcej...

Drogi Uczniu! Wylosuj Anioła!

Wylosuj AniołaZapraszamy Was do włączenia się do akcji Wylosuj Anioła. Chcesz pomóc dziecku choremu na nowotwór? Okaż mu wsparcie, wykonaj drobny, ale ważny gest! Wyślij kartkę!

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Walki z AIDS

Dzień Walki z AIDSKażdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Znakiem tego dnia jest czerwona kokardka. Obchody Światowego Dnia AIDS należą już do tradycji w naszym gimnazjum.

Czytaj więcej...

Hallo, Berlin!

Wycieczka do Berlina2 grudnia 2016 r. uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach udali się na wycieczkę dydaktyczno - językową do Berlina. Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się spacer po Berlinie, podczas którego poznaliśmy historię Berlina i obejrzeliśmy m. in. pozostałości Muru Berlińskiego, Nikolaiviertel, Alexanderplatz

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta