Godło Polski
BIP

Dobrze Być Dobrym

Paczki 2018

Kolejny raz młodzież naszej szkoły okazała wielkie serce dla potrzebujących. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali paczki w ramach franciszkańskiej akcji "Dobrze być dobrym", które 28 marca zostały przekazane Franciszkanom.

Czytaj więcej...

Święto Matematyki

Święto Matematyki 201829 marca w naszej szkole odbyło się Święto Matematyki. Uroczystość przygotowali uczniowie klas drugich gimnazjum pod opieką pana Rafała Nawrockiego w ramach projektu edukacyjnego.

Czytaj więcej...

Wybieramy samorząd

Wybory 2018 27 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Od dwóch tygodni trwała ogromna kampania wyborcza. Każdy z 15 kandydatów próbował przekonać uczniów naszej szkoły do oddania na niego głosu.

Czytaj więcej...

Tworzymy kulturę szacunku w Sieci

DBI 2018 Pod takim hasłem przebiegały w tym roku obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. "Szacunek jest ważny nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby – jest wsparciem w ochronie naszej prywatności, a także w budowaniu reputacji." (źródło: www.saferinternet.pl)

Czytaj więcej...

UWAGA - ZEBRANIA RODZICÓW!

Szanowni Rodzice! 21 marca 2018 r. zapraszamy serdecznie na zebrania klasowe, które odbędą się o godzinie 16.30 w poszczególnych salach lekcyjnych; potem - Otwarta Szkoła o godz. 17.15 w hali sportowej. 

Zebranie rodziców z trójek klasowych odbędzie się w świetlicy o godzinie 17.30.

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta