Godło Polski
BIP

Aktualności

Warszawski Zjazd Herbertowski

Zjazd Herbertowski Szkół w Warszawie

W tym roku nasza szkoła ponownie uczestniczyła w Zjeździe Herbertowskich Szkół. Tym razem gospodarzami wydarzenia było XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie.

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice - ANKIETA!

W związku z narastającym problemem korzystania przez młodzież z mediów elektronicznych oraz podjętą przez szkołę pracą nad poprawą bezpieczeństawa Państwa dzieci w internecie, prosimy o wypłnienie anonimowej ankiety "Wykorzystanie nowych technik w komunikacji".

Dziękujemy za udział w ankiecie i rzelelne odpowiedzi; wkrótce poinformujemy o uzyskanych wynikach

Zespół wychowawczy 

Dzień Papieski

Dzień Papieski

Ksiądz Szymon Kaźmierczak wraz z młodzieżą, przygotował wystawę dotyczącą Jana Pawła II. Na drzwiach sal zawisły także inspirujące cytaty. Wszystko to dlatego, że 16 października obchodzony był Dzień Papieski.

 

Sen Nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w SP 3

12 października, podczas szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej było wesoło i radośnie. Uczniowie klas drugich gimnazjum przygotowali koncert życzeń, w którym dominowało żartobliwe podejście do spraw szkolnych a radosny nastrój podkreślały znane melodie.

Czytaj więcej...

Uśmiechnij się!

Światowy Dzień Uśmiechu6 października 2017 r. obchodzilismy w naszej szkole, już po raz kolejny, Światowy Dzień Uśmiechu. Pod czujnym okiem p.Kęsy odbył się konkurs zjadania  cytryn z uśmiechem, który prowadziły koleżanki ze starszych klas.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta