Godło Polski
BIP

Aktualności

UWAGA!

Uwaga Uczniowie i Rodzice! 16 maja 2017 r. - piątek po Bożym Ciele jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych

Piosenka Dobra na Wszystko

festiwal 2017

12 czerwca odbył się w naszej szkole VI międzyszkolny festiwal piosenki anglo- i niemieckojęzycznej „3-ka MA TALENT”. W festiwalu wzięło udział 11 uczestników. Nasze zaproszenie przyjęli także gimnazjaliści z Pniew.

Czytaj więcej...

Pierwsza Pomoc dla Każdego

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

7 czerwca 2017r. gościliśmy w naszym gimnazjum uczniów klas VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach. Specjalnie dla nich Szkolni Ratownicy Przedmedyczni (Julia Naparty 3A, Jagoda Krygier 3C, Gabriela Wieczór 3D, Kamil Pujanek 3A) 

Czytaj więcej...

Śpiewam Piosenkę dla Ziemi...

Apel ekologiczny 2017

3 czerwca 2017 r. odbył się w naszym gimnazjum apel z okazji Dnia Ziemi i gminnego pikniku ekologicznego. Gimnazjaliści z klas I c, II e i III e przygotowali przedstawienie, w którym fakty z dziedziny ochrony środowiska przeplatały się z piosenkami  o Ziemi i ekologii.

Czytaj więcej...

Czytam?

Czytam... 20171 czerwca 2017 r. nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji "Jak nie czytam, jak czytam"- 338 uczniów i nauczycieli punktualnie o godzinie 10:00 zebrało się na boisku szkolnym aby uwiecznić na fotografii nasze "czytające" gimnazjum.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta