Godło Polski
BIP

Aktualności

Sen o Warszawie

Wycieczka do Warszawy 8W dniach 1-3.06.2016 r. klasy: I A, I B i I D wybrały się na wspólną wycieczkę do Warszawy. Bogaty program wycieczki sprawił, że nie było czasu na nudę. Odwiedziliśmy m.in. Pałac Kultury i Nauki by z 30 piętra obserwować panoramę miasta.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny 2016

Piknik 2016Dziś - 4 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole kolejny już Piknik Rodzinny, tym razem pod hasłem "Rodzina łączy...". W programie pikniku znalazł się spektakl ekologiczny, warsztaty artystyczne, pokazy pierwszej pomocy, wspólne grillowanie oraz gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców.

Czytaj więcej...

Do Kotliny Kłodzkiej...

Wycieczka do Kotliny Klodzkiej 30 maja 2016 roku klasa Ic z klasą Ie pojechały na trzydniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Opiekunami były panie Lidia Kremer, Katarzyna Lutomska, Agata Kinowska i Elena Kaczmarek. Wyjechaliśmy z dworca PKS o godzinie 6.00. Podróż była długa, ale wesoła. 

Czytaj więcej...

Konkurs Chemiczny

Konkurs chemiczny 2016 530 maja 2016 r grupa najlepszych chemików z klas II wzięła udział w Międzygimnazjalnym Konkursie Chemicznym, który w tym roku odbył się w Gimnazjum im. ppłk. Z. Orłowskiego w Lubaszu. Celem konkursu było popularyzowanie chemii jako nauki,

Czytaj więcej...

Wycieczka Do Wrocławia

Wycieczka do WrocławiaW dniach 31 maja - 2 czerwca klasy 2b, 2c i 2d wyjechały do Wrocławia. W pierwszym dniu wycieczki zwiedziliśmy Wrocławskie Zoo, które jest największym tego typu w Polsce. Mieliśmy okazję obejrzeć piękne Afrykarium.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta