Godło Polski
BIP

Szkolni Samorządowcy w Sejmie RP

W Sejmie

13 marca 2018 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Razem z przedstawicielami wszystkich wronieckich szkół, wyjechali członkowie samorządu uczniowskiego naszej szkoły oraz uczniowie reprezentujący klasy gimnazjalne w Młodzieżowej Radzie Miasta i Gminy.

Czytaj więcej...

Rekolekcje A.D. 2018

Rekolekcje 2018

W dniach 12-14 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne, przygotowane przez nauczycieli religii. W czasie rekolekcji odbyło się szereg spotkań profilaktycznych, muzycznych i modlitewnych.

Czytaj więcej...

Marek Regdosz po raz trzeci laureatem?

Olimpiada historyczna

Tak, tak, tak!!! Z czego tym razem? Z historii. W piątek 9 marca br. odbył się już ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu z Historii. Do rozwiązania testu przystąpiło 114 uczniów z województwa wielkopolskiego, którzy musieli przejść etap szkolny i powiatowy. 

Czytaj więcej...

Turniej Mini Siatkówki Trójek

Turniej Mini Siatkówki Trójek

11 marca 2018 (niedziela) uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Mini Siatkówki Trójek w Rokietnicy. Turniej odbył się w Hali widowiskowo- sportowej w Rokietnicy. Rozgrywki prowadzone były w dwóch fazach: eliminacyjnej i o miejsca. W turnieju brało udział 30 drużyn (90 dziewczyn).

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Tymbarku

Turniej o Puchar Tymbarku

9 marca 2018 r. uczniowie klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 3 reprezentowali szkołę na Turnieju o Puchar Tymbarku w etapie Powiatowym. Nasz zespół rywalizował z SP 1 Szamotuły (1-0), SP Kaźmierz (3-0), SP Obrzycko (3-1). 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta