Godło Polski
BIP

Aktualności

Znów Wędrujemy...

Wycieczki 2017Ostatnie dwa tygodnie maja (17 - 27. 05.2017 r.) to sezon wycieczek szkolnych i biwaków. Wiele klas naszego gimnazjum udało się więc w podróż po Polsce. Byliśmy w Kotlinie Kłodzkiej, we Wrocławiu i Krakowie, zwiedziliśmy Góry Świętokrzyskie, Sudety.

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Konkurs wiedzy ekologicznej 22 maja 2017 r. odbył się XXIV Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Dąbrowie. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Julia Naparty, Joanna Szablewska oraz Kacper Teska. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej w postaci testu i praktycznej, realizowanej w terenie.

Czytaj więcej...

Konkurs Biologiczno-Chemiczno-Ekologiczny

Konkurs biol-chem-eko

19 maja 2017 r. w Czarnkowie odbył się konkurs, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Daria Woźna, Joanna Szablewska, Julia Szulczyk, Aleksandra Zielińska i Marek Redgosz. W  konkursie - z pytaniami obejmującym zakres trzech dziedzin, ze wszystkich trzech lat nauki - wzięło udział około 40 uczniów z całego powiatu.

Czytaj więcej...

Z Ortografią za Pan Brat

Konkurs ortograficzny 2017

Osiemnastego maja (czwartek) gimnazjaliści stanęli w szranki z ortografią. Tegoroczny konkurs cieszył się wysoką frekwencją. Tekst dyktanda był najeżony trudnościami. Nie obyło się również bez swojskiej "gżegżółki". :)

Czytaj więcej...

Cogito Ergo Sum...

..."Myślę, więc jestem" - to hasło dzisiejszych obchodów Dnia Patrona. Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona naszego gimnazjum - Zbigniewa Herberta. Na wstępie obchodów, wszystkie klasy naszej szkoły zmagały się w quizie wiedzy na temat "Księcia Poetów". 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta