Godło Polski
BIP

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

7 lutego na Pływalni w Szamotułach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu zaliczane do Współzawodnictwa Sportowo- Turystycznego Gmin Powiatu Szamotulskiego. Celem zawodów było krzewienie kultury fizycznej przez popularyzację pływania

Czytaj więcej...

Świąteczna wizyta wolontariuszy w Domu Dziecka

Świąteczna wizyta

25 stycznia nasi wolontariusze gościli w Domu Dziecka w Szamotułach. Śpiewaliśmy kolędy oraz przygotowaliśmy specjalne życzenia noworoczne w formie krótkiego przedstawienia. 6 lutego ponownie odwiedziliśmy dzieci z Domu Dziecka w Szamotułach.

Czytaj więcej...

Na lotnisku Ławica

Wycieczka na lotnisko 24.01.2018 klasa 4s udała się na wycieczkę edukacyjną do Poznania. Celem wycieczki było poznanie funkcjonowania Placówki Straży Granicznej oraz obycie się z zasadami i przepisami panującymi w porcie lotniczym.

Czytaj więcej...

Inny sposób podróżowania

Spotkanie z biegaczemNa spotkaniu 22 stycznia 2018r. gościliśmy w naszej szkole lokalnego biegacza  Michała Spychałę. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Inny sposób podróżowania”, na którym to zainteresowani uczniowie poznali rożne programy oraz aplikacje, 

Czytaj więcej...

Znowu o Marku...

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż Marek Regdosz - uczeń trzeciej klasy gimnazjum został LAUREATEM kolejnego wojewódzkiego konkursu przedmiotowego - z matematyki. Tym samym nie musi zdawać egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (w ub. roku był laureatem z biologii)!

Gratulujemy i zachęcamy uczniów do powtórzenia tego nie lada wyczynu. Matematycznym opiekunem Marka jest p. Arlena Stachowiak.

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta