Godło Polski
BIP

Aktualności

Mikołaj nominowany do Nagrody Frankiewicza!

Mikołak Koza - nominacja do Nagrody Frankiewicza

Miło nam poinformować, że uczeń Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta - Mikołaj Koza z klasy III a - znalazł się wśród 10 młodych Wielkopolan, nominowanych do Nagrody im. Macieja Frankiewicza. Nagroda ta przyznawana jest młodym osobom,

Czytaj więcej...

Prezentacje Projektów Edukacyjnych

Każdy projekt edukacyjny kończy się publicznym przedstawieniem jego rezultatów. Prezentacja to ostatni etap realizacji projektu. W zależności od specyfiki projektu, przedstawienie jego rezultatów może mieć wiele form. Uczniowie kl. II a (Patryk Kowalski, Maciej Śrama, Jakub Ławniczak, Szymon Majka, Jakub Skrzypczak) , realizujący projekt: "Jak zmontowac komputer do pracy w szkole", wybrali prezentację w postaci filmu; natomiast projekt Roksany Szymkowiak z II c:  "Jak zmieniala się grafika komputerowa" został zaprezentowany w postaci strony internetowej. Kliknij w powyższe linki, by obejrzeć realizację projektów z informatyki

Witaj Maj, Trzeci Maj...

Święto Konstytucji 3 Maja 201728 kwietnia 2017 odbył się apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Uczniowie i nauczyciele przygotowali słowno-muzyczny spektakl upamiętniający święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Występ uczniów, pełen muzyki, tańca i recytacji wprowadził nas w świąteczną atmosferę 3 Maja i dostarczył wielu wzruszeń.

Czytaj więcej...

Dzień Subkultur '2017

Dzień Subkultur 2017

Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Subkultur. Uczniowie mieli okazję odnaleźć w sobie inne oblicze. Przebrali się za przedstawicieli najróżniejszych subkultur. Szkolne korytarze rozbrzmiewały muzyką. Był to niezwykle udany dzień, przypominający o tolerancji.

Czytaj więcej...

YPEF- Młodzi Ludzie w Lasach Europy

Konkursy YPEF

W konkursie międzynarodowym wzięła udział reprezentacja klasy 3E w składzie: Weronika Jankowiak, Julia Michalak i Klaudia Brust. Wykonaliśmy prezentację o ochronie przeciwpożarowej w lasach Europy i w Polsce.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta