Godło Polski
BIP

Aktualności

Dzień Papieski

Dzień Papieski

Ksiądz Szymon Kaźmierczak wraz z młodzieżą, przygotował wystawę dotyczącą Jana Pawła II. Na drzwiach sal zawisły także inspirujące cytaty. Wszystko to dlatego, że 16 października obchodzony był Dzień Papieski.

 

Sen Nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w SP 3

12 października, podczas szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej było wesoło i radośnie. Uczniowie klas drugich gimnazjum przygotowali koncert życzeń, w którym dominowało żartobliwe podejście do spraw szkolnych a radosny nastrój podkreślały znane melodie.

Czytaj więcej...

Uśmiechnij się!

Światowy Dzień Uśmiechu6 października 2017 r. obchodzilismy w naszej szkole, już po raz kolejny, Światowy Dzień Uśmiechu. Pod czujnym okiem p.Kęsy odbył się konkurs zjadania  cytryn z uśmiechem, który prowadziły koleżanki ze starszych klas.

Czytaj więcej...

Szkolna, Wrześniowa Tradycja

Dzień Chłopaka 2017

To w naszej szkole już tradycja. Co roku, z okazji Dnia Chłopaka, Samorząd Uczniowski organizuje Dzień w Krawacie. Jest to wspaniała okazja do wspólnej zabawy. Szkolne korytarze roją się od osób w kolorowych krawatach lub muchach

Czytaj więcej...

Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego

Sportowa inauguracja 1

W dniach 18 i 20 września 2017 zabawą i rywalizacją sportową został zainaugurowany sportowy rok szkolny 2017/2018 w naszej szkole. Głównym zadaniem tych dni było wdrożenie i zaangażowanie uczniów do dobrej zabawy poprzez rywalizację sportową.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta