Godło Polski
BIP

Aktualności

Śpiewam Piosenkę dla Ziemi...

Apel ekologiczny 2017

3 czerwca 2017 r. odbył się w naszym gimnazjum apel z okazji Dnia Ziemi i gminnego pikniku ekologicznego. Gimnazjaliści z klas I c, II e i III e przygotowali przedstawienie, w którym fakty z dziedziny ochrony środowiska przeplatały się z piosenkami  o Ziemi i ekologii.

Czytaj więcej...

Czytam?

Czytam... 20171 czerwca 2017 r. nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji "Jak nie czytam, jak czytam"- 338 uczniów i nauczycieli punktualnie o godzinie 10:00 zebrało się na boisku szkolnym aby uwiecznić na fotografii nasze "czytające" gimnazjum.

Czytaj więcej...

Znów Wędrujemy...

Wycieczki 2017Ostatnie dwa tygodnie maja (17 - 27. 05.2017 r.) to sezon wycieczek szkolnych i biwaków. Wiele klas naszego gimnazjum udało się więc w podróż po Polsce. Byliśmy w Kotlinie Kłodzkiej, we Wrocławiu i Krakowie, zwiedziliśmy Góry Świętokrzyskie, Sudety.

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Konkurs wiedzy ekologicznej 22 maja 2017 r. odbył się XXIV Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Dąbrowie. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Julia Naparty, Joanna Szablewska oraz Kacper Teska. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej w postaci testu i praktycznej, realizowanej w terenie.

Czytaj więcej...

Konkurs Biologiczno-Chemiczno-Ekologiczny

Konkurs biol-chem-eko

19 maja 2017 r. w Czarnkowie odbył się konkurs, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Daria Woźna, Joanna Szablewska, Julia Szulczyk, Aleksandra Zielińska i Marek Redgosz. W  konkursie - z pytaniami obejmującym zakres trzech dziedzin, ze wszystkich trzech lat nauki - wzięło udział około 40 uczniów z całego powiatu.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta