Godło Polski
BIP

Aktualności

Obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Nasz LAUREAT - Mikołaj Koza

W 2011 roku z inicjatywy śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Sejm RP uchwalił „Ustawę o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Od tej pory w całej Polsce organizowane są uroczystości ku czci żołnierzy antykomunistycznego podziemia, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni i zdecydowali się na dalszą walkę 

Czytaj więcej...

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu 20177 lutego 2017 r. obchodziliśmy w całej Europie Dzień Bezpiecznego Internetu - pod hasłem „Razem zmieniamy internet na lepsze”. To już 13. edycja tego wydarzenia w Polsce, podczas którego szczególnie podkreślony został potencjał internetu, który młodzież może wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki.

Czytaj więcej...

Z Ostatniej Chwili....

LaureatMarek Regdosz z kl. II D został LAUREATEM Wojewódzkiej Olimpiady Biologicznej!!! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

Jeszcze raz - Jump Arena

Skaczemy 16 lutego 2017 r. uczniowie z klas II A i I F naszej szkoły udali się na wycieczkę do Jump Arena w Poznaniu. Skakanie jest świetną rozrywką, wyzwala morze endorfin i pozwala się nieco poruszać. Najważniejsze jednak, że można się świetnie bawić razem.

Czytaj więcej...

W Dniu Świętego Walentego...

Walentynki 2017 ...masz życzenia z serca mego! Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz. I zostaniesz tam do końca, bo to rzecz nieustająca. Takie i jeszcze inne życzenia i wierszyki dostawali dziś zapewne  uczniowie naszego gimnazjum. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta