Godło Polski
BIP

Aktualności

Proponowane Tematy Projektów Edukacyjnych

Projekt edukacyjny jest to obowiązkowe zadanie otwarte do wykonania przez gimnazjalistów i jeden z warunków ukończenia nauki w gimnazjum. Celem takich projektów jest samodzielne zdobywanie nowej wiedzy oraz nabywanie umiejętności współpracy oraz podziału obowiązków w grupie.

Czytaj więcej...

Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego 2017/184 września 2017 r. o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Jest to rok przełomowy, rok w którym wchodzi w życie reforma edukacji. Gimnazjum przestało istnieć a na jego miejscu powstała Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta. 

Czytaj więcej...

Lato Czeka!

zakonczenie roku

23 czerwca 2017 r. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Pani Dyrektor Jolanta Michalak podziękowała wyróżnionym uczniom z klas pierwszych i drugich za wspaniałe cenzurki i życzyła wszystkim pięknych, słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji.

Czytaj więcej...

Żegnamy Absolwentów

Primus Inter Pares

Zaledwie  trzy lata temu uczniowie klas trzecich przekraczali progi gimnazjum po raz pierwszy. Jednak czas płynie nieubłaganie. W ostatni dzień nauki w roku szkolnym 2016/2017, kolejni absolwenci naszego Gimnazjum pożegnali się ze swoją szkołą.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Trzecioklasistów - na Wesoło

Pożegnanie Trzecioklasistów

Kolejny rocznik gimnazjalistów opuszcza jutro mury naszej szkoły. W związku z tym odbyło się dziś (22 czerwca) ich nieoficjalne pożegnanie - na wesoło. Drugie klasy przygotowały zabawę w konwencji "Kocham Cię Polsko" i zaprosiły do niej trzecioklasistów, którzy jutro zostaną absolwentami gimnazjum.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta