Godło Polski
BIP

Aktualności

Piknik Rodzinny 2016

Piknik 2016Dziś - 4 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole kolejny już Piknik Rodzinny, tym razem pod hasłem "Rodzina łączy...". W programie pikniku znalazł się spektakl ekologiczny, warsztaty artystyczne, pokazy pierwszej pomocy, wspólne grillowanie oraz gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców.

Czytaj więcej...

Do Kotliny Kłodzkiej...

Wycieczka do Kotliny Klodzkiej 30 maja 2016 roku klasa Ic z klasą Ie pojechały na trzydniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Opiekunami były panie Lidia Kremer, Katarzyna Lutomska, Agata Kinowska i Elena Kaczmarek. Wyjechaliśmy z dworca PKS o godzinie 6.00. Podróż była długa, ale wesoła. 

Czytaj więcej...

Konkurs Chemiczny

Konkurs chemiczny 2016 530 maja 2016 r grupa najlepszych chemików z klas II wzięła udział w Międzygimnazjalnym Konkursie Chemicznym, który w tym roku odbył się w Gimnazjum im. ppłk. Z. Orłowskiego w Lubaszu. Celem konkursu było popularyzowanie chemii jako nauki,

Czytaj więcej...

Wycieczka Do Wrocławia

Wycieczka do WrocławiaW dniach 31 maja - 2 czerwca klasy 2b, 2c i 2d wyjechały do Wrocławia. W pierwszym dniu wycieczki zwiedziliśmy Wrocławskie Zoo, które jest największym tego typu w Polsce. Mieliśmy okazję obejrzeć piękne Afrykarium.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny

Uwaga Uczniowie i Rodzice! Rodzinny ekologiczny konkurs fotograficzny - w ramach Wronieckiego Pikniku Ekologicznego. Zachęcamy wszystkich do udziału.

Link z informacjami o konkursie

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta