Godło Polski
BIP

Aktualności

Turniej Mini Siatkówki Trójek

Turniej Mini Siatkówki Trójek

11 marca 2018 (niedziela) uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Mini Siatkówki Trójek w Rokietnicy. Turniej odbył się w Hali widowiskowo- sportowej w Rokietnicy. Rozgrywki prowadzone były w dwóch fazach: eliminacyjnej i o miejsca. W turnieju brało udział 30 drużyn (90 dziewczyn).

Czytaj więcej...

Turniej o Puchar Tymbarku

Turniej o Puchar Tymbarku

9 marca 2018 r. uczniowie klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 3 reprezentowali szkołę na Turnieju o Puchar Tymbarku w etapie Powiatowym. Nasz zespół rywalizował z SP 1 Szamotuły (1-0), SP Kaźmierz (3-0), SP Obrzycko (3-1). 

Czytaj więcej...

Być KOBIETĄ!

Dzien Kobiet 2018

Czwartek, 8 marca, był bardzo wesołym dniem w naszej szkole. Z okazji Dnia Kobiet, miało miejsce wiele atrakcji. Uczestniczyliśmy w apelu przygotowanym przez panią Emilię Jędrzejczak i przedstawicieli klas. Była to okazja do podziwiania na scenie doświadczonych aktorów

Czytaj więcej...

Nasze zawodniczki wicemistrzyniami powiatu!

Wicemistrzynie Powiatu Szamotulskiego 2018

7 marca 2018 roku odbyły się w Szamotułach zawody powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę Zosia Kujawa, Alicja Michalska, Amelia Taberska, Kinga Ratajczak, Kasia Michalska, Zofia Dominiczak, Julia Błajek, Ilona Rekruciak, Aleksandra Rębarz, Agata Biniek i Joanna Gorąca po wygranych meczach z Pniewami i Śmiglem,

Czytaj więcej...

Z Burmistrzem o ekologii

Spotkanie z BurmistrzemAnia Dąbrowska, Ola Kaczmarek, Wiktoria Dobierska i Laura Króliczak to gimnazjalistki z II klasy szkoły na Polnej. W ramach realizowanego projektu spotkały się z burmistrzem Mirosławem Wieczorem, by dowiedzieć się jakie działania proekologiczne prowadzi Gmina  Wronki.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne