Godło Polski
BIP

Aktualności

Nasi Superbohaterowie - finał

Superbohaterowie10 września wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w projekcie „Nasi Uczniowie- Superbohaterowie”. Przypominamy, że akcja ta odbyła się podczas zdalnego nauczania i spotkała z wielkim zainteresowaniem. Zachęcamy do śledzenia kolejnych propozycji wspólnej zabawy i udziału w naszych konkursach. 

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki

16 września zakończyliśmy obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, 

Czytaj więcej...

mLegitymacje

mLegitymacja

Nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny - mLegitymacja.
Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej. 

Czytaj więcej...

Komunikat dla Rodziców!

Szanowni Państwo, w środę 9 września br. o godzinie 16.30 odbędą się spotkania Rodziców z wychowawcami klas. Podczas spotkań zostaną omówione procedury bezpieczeństwa, wymagania edukacyjne i zasady oceniania. Przypominamy, o używaniu maseczek, a także dezynfekcji rąk. Prosimy również zabrać swój długopis.

Plan spotkań:

Czytaj więcej...

Nowa aplikacja Dzienniczek Vulcan

Nowy rok szkolny rozpoczynamy z zupełnie nową aplikacją mobilną Dzienniczek VULCAN, chociaż "stara" aplikacja nadal działa. Będzie jednak coraz mniej kompatybilna z e-dziennikiem.
Firma stworzyła więc NOWĄ APLIKACJĘ, którą powinni zainstalować rodzice/dzieci na swoim smartfonie czy tablecie.
Dzięki niej e-dziennik UONET+ będzie zawsze w dostępny w telefonie. Oceny, zadania domowe, wiadomości od nauczycieli – wszystko na wyciągnięcie ręki. A dzięki powiadomieniom nie da się przegapić żadnej informacji ze szkoły.

Link do pobrania aplikacji: https://www.vulcan.edu.pl/strona/dzienniczek-vulcan-808

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta