Godło Polski
BIP

Aktualności

Finalistki międzynarodowego konkursu YPEF

Finalistki YPEF22 maja 2018r w Warszawie odbył się VIII ogólnopolski finał konkursu YPEF- Joung People and European Forests. Szkoła na ulicy Polnej reprezentowana była przez dwie uczennice: Aleksandrę Zielińską z klasy 3a oraz Julię Stachowiak z klasy 3c. Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym uczennice przygotowały prezentację w języku angielskim na temat zmian klimatycznych.

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

21 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXV Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej PCK w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Dąbrowie k. Pniew. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół podstawowych i 5 gimnazjów z powiatu szamotulskiego.

Czytaj więcej...

Mamy Sztandar!

Nadanie Sztandaru

19 maja 2018 r. odbyło się nadanie Szkole Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach Nowego Sztandaru. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru przez poczet sztandarowy złożony z przedstawicieli Rady Rodziców:

Czytaj więcej...

Pamiątki po Agnieszce Bartol już w Chojnie!

Przekazanie pamiątek po Agnieszce Bartol

W czasie V Gminnego Konkursu Recytatorskiego w Chojnie, poświęconego Agnieszce Bartol, mogliśmy przekazać pamiątki, które znajdowały się w naszej szkole. 26 lat temu, w maju 1992 roku zainicjowałam otwarcie sali nr 3 imienia Agnieszki Bartol, mieszczącej się w Szkole Podstawowej nr 3

Czytaj więcej...

Słowami Zbigniewa Herberta

Słowami Herberta9 maja 2018 r., w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „Słowami Zbigniewa Herberta”. Nasi uczniowie mieli szansę zaprezentować interpretacje utworów naszego Patrona. Konkurs cieszył się dużą frekwencją. Do recytatorskich zmagań przystąpiło aż 29 osób! 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów