Godło Polski
BIP

Aktualności

Franciszkańska Paczka Miłości

Franciszkańska Paczka Miłości 2017

Niesienie pomocy i wolontariat są wpisane w tradycje naszej szkoły.
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonały moment na działania dobroczynne - Szkolny Klub Wolontariatu z chęcią więc włączył się w akcję "Franciszkańska Paczka Miłości".

Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili - Marek Znów w Finale

Olimpiada historycznaW sobotę 16 grudnia odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów. Marek Regdosz z klasy III D zakwalifikował się do finału konkursu zdobywając 43 na 50 punktów.

Czytaj więcej...

Nagroda dla Sary

Nagroda dla Sary

W  październiku bieżącego roku, komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, ogłosiła konkurs na plakat pt.: ”I ty możesz zapobiegać przemocy”. Uczniowie naszej szkoły włączyli się również w tę akcję. Wielu z nich wykonało ciekawe prace.

Czytaj więcej...

Turniej Mini Siatkówki

Turniej Mini Siatkówki

Uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Mini Siatkówki Trójek o Puchar Prezydenta Miasta Piła. Turniej odbył się 09.12.2017 w Hali widowiskowo- sportowej w Pile. Rozgrywki prowadzone były w dwóch fazach: eliminacyjnej i o miejsca.

Czytaj więcej...

Wspieramy "Szlachetną Paczkę"

Szlachetna paczka W okresie przedświątecznym w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Szlachetna Paczka". Włączyli się do niej nauczyciele i uczniowie wszystkich klas. Zebrane artykuły spożywcze zostały przekazane panu Bartoszowi Hodrychowi - liderowi wolontariuszy koordynującemu akcję na terenie Wronek.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Rekrutacja
Jadłospis
rekrutacja_ponadgimnazjalne