Godło Polski
BIP

Aktualności

Z Herbertem Przez Świat...

Promocja 2016 7Pod takim hasłem 21 marca 2016 r. świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny oraz dzień Otwartej Szkoły. Na tę okoliczność szkoła przybrała odświętny charakter, każde piętro przeistoczyło się w inne państwo określonego kontynentu. Kreatywność naszych uczniów i nauczycieli przeszła najśmielsze oczekiwania, było pomysłowo i  kolorowo.

Czytaj więcej...

Czas Rekolekcji

Rekolekcje 2016 1Od 16 – 18 marca w naszej szkole odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne pod hasłem „1050 rocznica Chrztu Polski”. Jak co roku miały one atrakcyjną formę. Młodzież miała okazję spotkać się z ciekawymi ludźmi i miło spędzić czas. 

Czytaj więcej...

W Roli Głównej - Gimnazjaliści z Polnej

 

Dzień Liczby π - Święto Matematyki w Naszej Szkole

pi 15Badali ją już starożytni Egipcjanie, Wisława Szymborska poświęciła jej wiersz, a matematyk William Shanks przez 15 lat wyliczał 707 cyfr jej rozwinięcia. Pi (zwana inaczej ludolfiną) jest jedną z pierwszych odkrytych przez człowieka liczb niewymiernych. Oznacza stosunek długości obwodu koła do długości jego średnicy.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016

Wybory do SU 2016We wtorek - 15 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta