Godło Polski
BIP

Aktualności

Dzień Subkultur '2017

Dzień Subkultur 2017

Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Subkultur. Uczniowie mieli okazję odnaleźć w sobie inne oblicze. Przebrali się za przedstawicieli najróżniejszych subkultur. Szkolne korytarze rozbrzmiewały muzyką. Był to niezwykle udany dzień, przypominający o tolerancji.

Czytaj więcej...

YPEF- Młodzi Ludzie w Lasach Europy

Konkursy YPEF

W konkursie międzynarodowym wzięła udział reprezentacja klasy 3E w składzie: Weronika Jankowiak, Julia Michalak i Klaudia Brust. Wykonaliśmy prezentację o ochronie przeciwpożarowej w lasach Europy i w Polsce.

Czytaj więcej...

Sukces Szkolnych Ratowników Przedmedycznych!

Ratownicy przedmedyczni

22 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce w XI Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych Szkół Gimnazjalnych. Organizatorem turnieju była Edukacja Lubasz Sp. z o.o. , a patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Czarnkowsko-Trzcianecki.

Czytaj więcej...

Projekt edukacyjny "Tydzień Zdrowia w Gimnazjum"

Projekt ZDROWIEW poniedziałek 3 kwietnia po raz kolejny rozpoczął Tydzień Zdrowia w naszej szkole, którego hasłem przewodnim było "Zdrowe życie”. Jest to kampania zdrowotna, która realizowana jest w naszym gimnazjum od lat, a jej nadrzędnym celem jest propagowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej...

Trwają Egzaminy! Trzymamy Kciuki!

Egzamin gimnazjalny 2017

Dziś, 19 kwietnia 2017 r. rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Trwa właśnie test z zakresu przedmiotów humanistycznych: historii i wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta