Godło Polski
BIP

Aktualności

O Bezpieczeństwie Podczas Ferii Zimowych

ferie

Drodzy Uczniowie, rozpoczęły się ferie zimowe a do szkoły wrócicie 13 lutego 2017 r. Zależy nam, aby zimowy odpoczynek był nie tylko atrakcyjny ale również bezpieczny. Pamiętajmy, że zdrowy rozsądek oraz odpowiedzialność pozwolą uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Z okresem zimowym związane są pewne specyficzne zagrożenia, których trzeba unikać: 

Czytaj więcej...

Czy Znasz Swoje Miasto?

Nagrodzeni w konkursie "Czy znasz swoje miasto?"25 stycznia br. odbył się w naszej szkole konkurs dla uczniów klas pierwszych pt. "Czy znasz swoje miasto?". Mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni uczniowie klas pierwszych. Konkurs odbył się w auli szkolnej a opiekę nad nim sprawowała p.Marieta Mikołajczak

Czytaj więcej...

Konkurs Day by Day

Plakat

Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika. Swoją pracę możesz zgłosić do 28 lutego 2017 roku. Dla nas nie ma znaczenia czy uczysz się angielskiego w szkole, czy chodzisz na prywatne lekcje, czy sam w domowym zaciszu poznajesz nowe słówka i zgłębiasz tajniki angielskiej gramatyki. 

Czytaj więcej...

Jesteśmy "Dumą Wronek 2016"

Duma Wronek 201620 stycznia 2017 r. odbyło się Spotkanie Noworoczne Burmistrza Wronek, które było okazją do podsumowania minionego roku oraz wyróżnienia mieszkańców i instytucji, a także osób związanych z wronieckim środowiskiem.

Czytaj więcej...

Razem z WOŚP

WOŚP 201715 stycznia 2017 roku odbył się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze naszego gimnazjum brali udział w kweście ulicznej na terenie Wronek a swoimi występami uświetnili liczne licytacje odbywające sie w WOK -u.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta