Godło Polski
BIP

Aktualności

Wiosenne, Świąteczne Życzenia...

Zajączek Wielkanocny 2017

Dziś, 12 kwietnia 2017 r. naszą szkołę odwiedził Zajączek Wielkanocny. Każdy z uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły otrzymał od niego drobny, słodki upominek, ufundowany przez Dyrekcję szkoły i Radę Rodziców. Dziękujemy!

Czytaj więcej...

Uroczystość Wręczenia Dyplomów

Wręczenie dyplomów laureatom

11 kwietnia o godzinie 11.00 w Auli Uniwersyteckiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Kurator Oświaty pan Krzysztof Błaszczyk nagrodził najzdolniejszą młodzież gimnazjów województwa wielkopolskiego. 

Czytaj więcej...

Wybieramy Samorząd Uczniowski

Wybory 20177 marca 2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory do samorządu uczniowskiego. Wszystkim kandydatom dziękujemy za wzięcie udziału w wyborach. Z przyjemnością informujemy, że do Samorządu Uczniowskiego dostali się:

Czytaj więcej...

Dobrze Być Dobrem

Franciszkańska Paczka

Papież Franciszek zachęca nas do praktykowania uczynków miłosierdzia i otwartości serca na potrzebujących, szczególnie teraz, w okresie Wielkiego Postu. W odpowiedzi na ten apel Bracia Mniejsi Franciszkanie zorganizowali wyjątkową akcję „Franciszkańska Paczka Miłości”,

Czytaj więcej...

Nagroda Dla Asi

30 marca odbył się w Obrzycku Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej. W konkursie wzięło udział 26 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały Joanna Szablewska z klasy IIId i Daria Ptak z klasy Ic. Jury (w składzie: dwóch nauczycieli języka angielskiego i nauczyciel muzyki) doceniło występ Asi, przyznając jej drugie miejsce. W oczekiwaniu na werdykt uczestnicy śpiewali wspólnie karaoke. Wszyscy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Karolina Barłóg

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta