Godło Polski
BIP

Aktualności

Dobre Maniery... na Mikołajki

Mikołajki z dobrymi manierami9 grudnia, w mikołajkowej atmosferze podsumowaliśmy IV edycję Miesiąca Dobrych Manier, który przebiegał pod hasłem ,,Dobre maniery łamią bariery”. Uczniowie kl. I – III przez cały listopad wykonywali różne zadania, które przypominały im wagę i znaczenie dobrego wychowania w życiu szkolnym i nie tylko.

Czytaj więcej...

Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę!

Pomagamy zwierzętomPo raz kolejny nasi gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania. Pod choinką zakotłowało się od puszek i worków z jedzeniem dla kotów i psów. Przez całą jesień zbieraliśmy karmę, koce i żwirek dla naszych małych przyjaciół, aby ułatwić im przetrwanie trudnego czasu zimy. 

Czytaj więcej...

Gdzie Jest Worek Świętego Mikołaja?

Mikołaje z II CWe wtorek 6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią - Katarzyną Lutomską, udali się do przedszkola „Bajkowy Świat”. W ramach prezentu mikołajkowego młodzież przygotowała krótkie przedstawienie

Czytaj więcej...

Drogi Uczniu! Wylosuj Anioła!

Wylosuj AniołaZapraszamy Was do włączenia się do akcji Wylosuj Anioła. Chcesz pomóc dziecku choremu na nowotwór? Okaż mu wsparcie, wykonaj drobny, ale ważny gest! Wyślij kartkę!

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Walki z AIDS

Dzień Walki z AIDSKażdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Znakiem tego dnia jest czerwona kokardka. Obchody Światowego Dnia AIDS należą już do tradycji w naszym gimnazjum.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta