Godło Polski
BIP

Aktualności

Nagroda Dla Asi

30 marca odbył się w Obrzycku Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej. W konkursie wzięło udział 26 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały Joanna Szablewska z klasy IIId i Daria Ptak z klasy Ic. Jury (w składzie: dwóch nauczycieli języka angielskiego i nauczyciel muzyki) doceniło występ Asi, przyznając jej drugie miejsce. W oczekiwaniu na werdykt uczestnicy śpiewali wspólnie karaoke. Wszyscy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Karolina Barłóg

Ważna Informacja!!!

Szanowni Rodzice,
Dyrektor Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta informuje, że w dniu 31 marca 2017 r. pracownicy w/w placówki przystępują do strajku organizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W związku z tym tego dnia będą odbywać się tylko zajęcia opiekuńczo- wychowawcze ze względu na trudności w zapewnieniu pełnej realizacji podstawy programowej i wynikające ograniczenia w niezgodności z kwalifikacjami nauczycieli. Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze będą odbywały się od 7:30 do 14:30, tego dnia nie będzie obiadu.

Pokaz Projektów Edukacyjnych

Pokazy projektów  edukacyjnych 2017 Każdy uczeń naszej szkoły wie, że musi wykonać projekt gimnazjalny. Z tej okazji 21 marca bieżącego roku w naszej szkole po raz kolejny miała miejsce publiczna prezentacja projektów, które miały ukazać młodszym kolegom, że przedmioty takie jak chemia, fizyka, biologia czy historia są ciekawe i warto wzbogacać swoją wiedzę przez doświadczenia.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Liczby π

Święto Liczby PI

Datę 14 marca w notacji amerykańskiej zapisuje się jako 3.14, co kojarzy się z przybliżeniem liczby π. W wielu miejscach na świecie obchodzi się wtedy święto matematyki ( tzw. Pi Day). Warto przypomnieć, że dzień ten jest jednocześnie rocznicą urodzin Wacława Sierpińskiego i Alberta Einsteina.

Czytaj więcej...

Rekolekcje 2017

Rekolekcje 2017

W dniach 8-10 marca w naszym Gimnazjum odbyły się rekolekcje wielkopostne. Poprowadziły je siostry Jana i Salomea ze zgromadzenia Sióstr Felicjanek z Gębic. W czasie rekolekcji śpiewaliśmy, tańczyliśmy, modliliśmy się,

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta