Godło Polski
BIP

Aktualności

Mamy Laureatkę!

Marta Bartkowiak11 grudnia 2015 roku uczennica Marta Bartkowiak z klasy IIIF zajęła I miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowym Stylu Życia. 

Czytaj więcej...

Lekcja WOS-u z Burmistrzem Miasta i Gminy Wronki

Lekcja WOS z Burmistrzem8 grudnia 2015 roku uczniowie klas II mieli okazję porozmawiać z Burmistrzem Mirosławem Wieczorem o tym, jak funkcjonuje Urząd Miasta i Gminy Wronki.  Burmistrz skorzystał z zaproszenia nauczyciela historii i wos-u p. Marcina Wilka, by przedstawić młodym obywatelom

Czytaj więcej...

Dla Takich Chwil Warto Żyć...

Zbiórka dla TOZ WronkiGimnazjaliści doprowadzili mnie dzisiaj do łez... do łez wzruszenia. Pięknie przygotowana i przeprowadzona zbiórka dla naszego oddziału TOZ i tyle wielkich, ofiarnych serc. Tak piękne, wzruszające słowa, tyle empatii i dojrzałości w młodych ludziach.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Savoir-Vivre

Mikołajkowy savoir vivreDzisiaj, 4 grudnia, wesołym apelem podsumowaliśmy III edycję Miesiąca Dobrych Manier. Rozpoczęliśmy krótkim, pouczającym przedstawieniem nt zachowania się uczniów w szkole w wykonaniu uczniów kl. III d. 

Czytaj więcej...

Coraz Bliżej Święta...

Pieczemy piernikiŚwięta tuż, tuż dlatego uczniowie wraz z p. Karoliną Pospieszną- Firlet i Emilią Jędrzejczak postanowili udekorować świetlicę i bibliotekę szkolną. Wszelkie ozdoby zostały wykonane samodzielnie. Żeby tradycji stało się zadość było również pieczenie pierników.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta