Godło Polski
BIP

Aktualności

Opowiastki o Kobietach

Do obchodow Dnia Kobiet w naszej szkole dodajemy postscriptum w postaci krótkiego filmu z piątkowego (10 marca 2017 r.) apelu, który przygotowali nasi gimnazjaliści pod kierunkiem p. Emili Jędrzejczak i p. Karoliny Pospiesznej-Firlet.

Dzień w Spódnicy A.D. 2017

Dzień "w spódnicy" 20177 marca, z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień w spódnicy. Wszyscy chętnie włączyli się do zabawy, chcąc zdobyć dodatkowe punkty rankingowe dla klasy. Niektórzy z panów prezentowali się bardzo efektownie w niecodziennych stylizacjach – śmiechu było co niemiara!

Czytaj więcej...

Zbliża się Święto Liczby PI

piZ okazji Święta liczby π (pi), które odbędzie się w naszej szkole 13 i 14 marca, serdecznie zapraszam wszystkie klasy i uczniów indywidualnie do zabawy i udziału w konkurencjach indywidualnych i rywalizacji klasowej.   

Więcej o tym święcie - TUTAJ

O konkursie indywidualnym

Rafał Nawrocki

Obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Nasz LAUREAT - Mikołaj Koza

W 2011 roku z inicjatywy śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Sejm RP uchwalił „Ustawę o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Od tej pory w całej Polsce organizowane są uroczystości ku czci żołnierzy antykomunistycznego podziemia, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni i zdecydowali się na dalszą walkę 

Czytaj więcej...

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu 20177 lutego 2017 r. obchodziliśmy w całej Europie Dzień Bezpiecznego Internetu - pod hasłem „Razem zmieniamy internet na lepsze”. To już 13. edycja tego wydarzenia w Polsce, podczas którego szczególnie podkreślony został potencjał internetu, który młodzież może wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta