Godło Polski
BIP

Aktualności

XVI Rajd Powitanie Wiosny - Ostroróg 2015

rajd powitanie wiosny 1Dnia 21 marca 2015 r. o godzinie 10.00 grupa rowerzystów z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach wyruszyła w podróż do Ostroroga. Wycieczkę zorganizował pan Jan Marciniak nauczyciel geografii -  miłośnik turystyki. Pogoda dopisała, humory również. 

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory 1W czwartek - 19 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiamy wyniki Waszego głosowania. W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą cztery pierwsze osoby z największą ilością głosów, tj.:

Czytaj więcej...

Kolorowe Powitanie Wiosny...

wiosna

Pożegnanie Zimy Na Lodowisku

lodowisko 613 marca 2015 r. uczennice i uczniowie z klas II d i II c pożegnały zimę, spędzając popołudnie na lodowisku "Misiałek" w Tarnowie Podgórnym. Ich zmagania z jazdą na lodzie wyglądały różnie: jedni od razu  jeździli szybko jak panczeniści, a inni niestety początkowo  trzymali się bandy.

Czytaj więcej...

Finał Turnieju „Jeden z Dziesięciu”.

jeden z dziesieciu 1Dnia 11 marca dziesięciu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w finale Turnieju Matematyczno-Przyrodniczego „Jeden z Dziesięciu”. Przez pięć miesięcy na stronie szkoły organizatorzy zamieszczali nowe zestawy pytań z matematyki, fizyki, geografii, chemii i biologii, które uczniowie biorący udział w konkursie musieli rozwiązać. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów