Godło Polski
BIP

Aktualności

Uwaga! Konkurs Fotograficzny!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym. Prześlij nam swoje zdjęcie z ferii zimowych pokazujące, w jaki sposób je spędziłeś. Możesz je dostarczyć pani Marceliny Golińskiej lub przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spośród tych zdjęć specjalnie wybrane grono nauczycieli wstępnie wybierze prace, które zostaną zaprezentowane na korytarzu szkolnym i na które będą głosować uczniowie naszej szkoły. Zdjęcia będą oceniane pod kątem tematycznym i artystycznym. Przewidziane są nagrody książkowe i talony pozwalające wam przedłużyć nieco tegoroczne ferie.

Plakat o konkursie

Regulamin konkursu

Świętujemy!!!

Wigilie klasowe 2015 1Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotykają się w swoich klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem, składając życzenia i śpiewając kolędy.

Czytaj więcej...

Życzenia z Serca Płynące...

 

Nagrody Dla Naszych Gimnazjalistek

Konkurs na kartkę świateczną 201519 grudnia 2015 r. spotkali się w Pleszewie laureaci XIX edycji Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Konkurs zorganizowany był przez Dom Kultury w Pleszewie i odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew.

Czytaj więcej...

Kolędnicy z Polnej

Kolędnicy z PolnejW czwartek 17 grudnia 2015 roku w hotelu Olympic odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników firmy Amica Wronki S.A.. Uczniowie naszej szkoły, pod czujnym okiem p. Katarzyny Giersberg-Oleksiak oraz p. Małgorzaty Mereckiej, umilili tę uroczystość przygotowanym występem.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta