Godło Polski
BIP

Aktualności

Jeszcze raz - Jump Arena

Skaczemy 16 lutego 2017 r. uczniowie z klas II A i I F naszej szkoły udali się na wycieczkę do Jump Arena w Poznaniu. Skakanie jest świetną rozrywką, wyzwala morze endorfin i pozwala się nieco poruszać. Najważniejsze jednak, że można się świetnie bawić razem.

Czytaj więcej...

W Dniu Świętego Walentego...

Walentynki 2017 ...masz życzenia z serca mego! Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz. I zostaniesz tam do końca, bo to rzecz nieustająca. Takie i jeszcze inne życzenia i wierszyki dostawali dziś zapewne  uczniowie naszego gimnazjum. 

Czytaj więcej...

O Bezpieczeństwie Podczas Ferii Zimowych

ferie

Drodzy Uczniowie, rozpoczęły się ferie zimowe a do szkoły wrócicie 13 lutego 2017 r. Zależy nam, aby zimowy odpoczynek był nie tylko atrakcyjny ale również bezpieczny. Pamiętajmy, że zdrowy rozsądek oraz odpowiedzialność pozwolą uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Z okresem zimowym związane są pewne specyficzne zagrożenia, których trzeba unikać: 

Czytaj więcej...

Czy Znasz Swoje Miasto?

Nagrodzeni w konkursie "Czy znasz swoje miasto?"25 stycznia br. odbył się w naszej szkole konkurs dla uczniów klas pierwszych pt. "Czy znasz swoje miasto?". Mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni uczniowie klas pierwszych. Konkurs odbył się w auli szkolnej a opiekę nad nim sprawowała p.Marieta Mikołajczak

Czytaj więcej...

Konkurs Day by Day

Plakat

Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika. Swoją pracę możesz zgłosić do 28 lutego 2017 roku. Dla nas nie ma znaczenia czy uczysz się angielskiego w szkole, czy chodzisz na prywatne lekcje, czy sam w domowym zaciszu poznajesz nowe słówka i zgłębiasz tajniki angielskiej gramatyki. 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta