Godło Polski
BIP

Aktualności

Pokaż Język - IV Edycja

pokaz jezyk14 maja 2015 roku, w naszej szkole, odbyła się czwarta edycja konkursu „ Pokaż język”, sprawdzającego wiedzę uczniów klas drugich i trzecich z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie udział wzięło siedem par:

Czytaj więcej...

Pożegnanie Absolwentów Gimnazjum

abs 11 800x600

Kolejny raz żegnamy trzecioklasistów - absolwentów Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. W tym roku była to uroczystość wyjątkowa, gdyż nasi uczniowie klas trzecich żegnali szkołę "śpiewająco", ukazując rodzicom i społeczności szkolnej swoje wokalne talenty. Wystąpili więc: Izabela Barwin, Adrianna Czosnowska, Martyna Frankowska, Oliwia Kotasińska, Klaudia Ozan, Joanna Walicht, Klaudia Wrembel, Krzysztof Kędzierski i Piotr Berent. Wiersz Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy" recytował Mikołaj Wieczór.

Czytaj więcej...

Debata Uczniowska Dotycząca Praw Człowieka

debata9,,Prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka…” Pod takim hasłem odbyła się 16.04.2014 ogólnoszkolna debata uczniowska. Była ona efektem rozpoczętej wcześniej w klasach dyskusji nad zapisami w dokumentach szkolnych dotyczącymi obowiązków i praw uczniów. Jej celem było zwiększenie świadomości uczniowskiej na temat możliwości wpływu na rzeczywistość szkolną oraz zebranie propozycji do nowych zapisów w dokumentach szkolnych.

Czytaj więcej...

Mateusz Naparty Zajął Drugie Miejsce w Finale Regionalnym Konkursu Wiedzy o Prawie!

mateuszW dniu 29 marca 2014 roku w szkołach wielkopolskich: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbył się szkolny etap II edycji Konkursu Wiedzy o Prawie organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych (OIRP) w Poznaniu pod Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej...

Święto Konstytucji 3 Maja

kon230 kwietnia 2014 odbył się w naszym gimnazjum apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja. W stworzonym przez nauczycieli i uczniów montażu słowno- muzycznym fragmenty XVIII- wiecznej konstytucji przeplatały się z piosenkami współczesnych wykonawców (Marek Grechuta, Chłopcy z Placu Broni, Sztywny Pal Azji) śpiewanymi, a nawet granymi, przez naszych uczniów. Uwieńczeniem uroczystości był zatańczony przez uczniów szkoły reprezentacyjny polski taniec narodowy, czyli polonez.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów