Godło Polski
BIP

Aktualności

Edukacja Samorządowa w Praktyce

Edukacja samorządowa - na sesjiPowszechnie wiadomo, że polska szkoła od ładnych kilku lat przechodzi różne zmiany programowe. Jedną z nich jest uatrakcyjnienie zajęć m.in. z wiedzy o społeczeństwie. Nauczanie pragnie połączyć wiedzę teoretyczną z pragmatyką samorządową.

Czytaj więcej...

Dywanem opadających liści...

Jesienny rajd 7Święto Drzewa - 21 października w tym roku szkolnym gimnazjaliści z Polnej uczcili gazetką informacyjną oraz spacerem wśród czerwieni, żółci i brązów błyszczących w słońcu liści. Zajęcia terenowe klasy I B i II E 

Czytaj więcej...

I Wronieckie Dyktando

Wronieckie dyktando 1W niedzielę, 18 października, odbyło się I Wronieckie Dyktando, które zorganizowała Fundacja Femina Projectoraz Wroniecki Dom Kultury. Nasza szkoła miała swoich licznych reprezentantów,

Czytaj więcej...

„Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Nauczyciela Pośle.”

Otrzęsiny klas pierwszych i Dzień NauczycielaTo motto przyświecało nam przez cały apel. 14 października to dla wielu zwyczajny dzień jesienny, jednakże 14 października to również Dzień Edukacji Narodowej.  Nie ma szkoły, w której nie odbywałyby się tego dnia uroczyste spotkania.

Czytaj więcej...

I Wronieckie Dyktando

dyktandoFundacja "Femina Project" i WOK zapraszają mieszkańców do udziału w I Wronieckim Dyktandzie, które odbędzie się w dniu 18 października w Sali WOK. Wronieckie Dyktando jest realizowane w ramach projektu "Kolorowe biblioteki wychodzą w plener" .

Zgłoszenia do konkursu: formularz on_lineRegulamin dyktanda

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta