Godło Polski
BIP

Aktualności

Jak Dekorować Świąteczny Stół?

Dekoracje stołów bożonarodzeniowychW wieczór wigilijny należy zadbać o odpowiednią dekorację stołu. Świąteczne nakrycie podkreśli niepowtarzalny charakter Bożego Narodzenia i pomoże wprowadzić w domu wyjątkową atmosferę. Podczas dekoracji świątecznego stołu należy pamiętać o świadomym łączeniu kolorów. Najczęściej spotyka się połączenie złota z bielą, czy też srebra z błękitem. Z kolei czerwień doskonale współgra z zielenią.

Czytaj więcej...

Z Wizytą w Przedszkolu...

Projekt dla przedszkolakówW ramach projektu gimnazjalnego grupa chłopców z klasy II b pod opieką p.Karoliny Kwapisz przygotowała zestaw doświadczeń chemicznych dla przedszkolaków. Publiczna prezentacja projektu odbyła się na początku grudnia przed grupą 3 i 4-latków

Czytaj więcej...

Dobre Maniery... na Mikołajki

Mikołajki z dobrymi manierami9 grudnia, w mikołajkowej atmosferze podsumowaliśmy IV edycję Miesiąca Dobrych Manier, który przebiegał pod hasłem ,,Dobre maniery łamią bariery”. Uczniowie kl. I – III przez cały listopad wykonywali różne zadania, które przypominały im wagę i znaczenie dobrego wychowania w życiu szkolnym i nie tylko.

Czytaj więcej...

Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę!

Pomagamy zwierzętomPo raz kolejny nasi gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania. Pod choinką zakotłowało się od puszek i worków z jedzeniem dla kotów i psów. Przez całą jesień zbieraliśmy karmę, koce i żwirek dla naszych małych przyjaciół, aby ułatwić im przetrwanie trudnego czasu zimy. 

Czytaj więcej...

Gdzie Jest Worek Świętego Mikołaja?

Mikołaje z II CWe wtorek 6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią - Katarzyną Lutomską, udali się do przedszkola „Bajkowy Świat”. W ramach prezentu mikołajkowego młodzież przygotowała krótkie przedstawienie

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta