Godło Polski
BIP

Aktualności

Gratulacje Dla Laureatów!

Gimnazjaliści z Polnej zostali laureatami Powiatowego Konkursu Ekologicznego! Starostwo Powiatowe w Szamotułach - Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Wodnej przyznało nagrody w Konkursie Ekologicznym pt. "Piękno Przyrody Wokół Zamków, Pałaców, Dworków, Pomników w Powiecie Szamotulskim" organizowanym dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na konkurs wpłynęły 72 prace, Gimnazjum im. Zbigniewa  Herberta z Wronek reprezentowali uczniowie: 

  • Tytus Lemiesz (III F) - II miejsce
  • Kacper Teska (II E) - III miejsce
  • Sandra Pioch (II E) - wyróżnienie.

Gratulujemy!!!

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Gminne obchody Święta Niepodleglości11 listopada obchodziliśmy 97 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Społeczność Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach reprezentował Poczet Sztandarowy: Weronika Cembrowicz, Wojciech Biniek i Marta Bartkowiak

Czytaj więcej...

„Jeszcze jeden listopad do okna zapukał...

Święto Niepodległości...żółtych liści szelestem. I znów nas odszukał. Nas, zapatrzonych w przeszłość.” 

We wtorek, 10 listopada 2015 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel, upamiętniający wydarzenia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Pod Znakiem Konkursów Przedmiotowych

W październiku i na początku listopada 2015 r. odbywały się w naszej szkole eliminacje do konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego. Brało w nich udział 48 ucznów, przeważnie z klas trzecich. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się siedmioro uczniów:

  • w konkurs biologiocznym: Marta Bartkowiak, Wojciech Biniek, Martyna Dudek, Agnieszka Sokołowska i Krzysztof Wiśniewski
  • w konkursie historycznym: Kajetan Nowak i Wojciech Nowak.

GRATULACJE!!!

Zaduszki

zaduszki 2015 14 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z księdzem Szymonem Kaźmierczakiem wybrali się na cmentarz parafialny we Wronkach. Wszyscy modlili się za zmarłych ze swoich rodzin a także za spoczywających na wronieckim cmentarzu więźniów politycznych, księży oraz nauczycieli. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta