Godło Polski
BIP

Aktualności

Kolejny Raz w Londynie...

Londyn 2015 r 15W dniach 15 - 20 czerwca, odbyła się szkolna wycieczka do Londynu. Pierwszego dnia spacerowaliśmy wzdłuż Tamizy i mogliśmy zobaczyć: London Bridge, Tower Bridge, Katedrę Southwark, Teatr Szekspirowski, Millenium Bridge, Katedrę St. Paul’s oraz zwiedziliśmy Galerię Tate Modern.

Czytaj więcej...

Kto "Wyśpiewał" Nagrody?

festiwalW tradycję naszego gimnazjum wpisał się już czerwcowy Festiwal Piosenki. Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Urzędu Miasta i Gminy Wronki, który dzięki inicjatywie Pani Hanny Klemenskiej, zechciał objąć patronatem tegoroczny festiwal. 

Czytaj więcej...

Wędrujemy po górach...

Zakopane 5Wyjechały klasy III  E i A oraz klasa II F. Środkami  lokomocji były pociągi oraz busy, którymi poruszaliśmy się w Zakopanem. Wycieczki górskie obejmowały najciekawsze doliny Zakopanego i okolic. Byliśmy w dolinie Strążyskiej, Kościeliskiej,

Czytaj więcej...

Akcja Bezpieczne Wakacje

BW 20158 czerwca 2015 r. nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje. Celem tej akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Akcja trwa od 11 maja 2015 do 30 września 2015.

Czytaj więcej...

Z Wizytą u Ducha Karkonoszy

karkonosze 1W dniach od 1 do 3 czerwca uczniowie klas IB, IC, ID oraz 2A uczestniczyli w wycieczce do Kotliny Jeleniogórskiej. Karpacz, który był turystycznym celem wyjazdu,  przywitał wspaniałą wiosenną pogodą.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów