Godło Polski
BIP

Aktualności

Znamy Języki!

Europejski Dzień Języków ObcychW środę 30.09 w naszej szkole zorganizowano obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym specjalnym dniu, chcieliśmy  podkreślić znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Terapeutą Uzależnień

Spotkanie z p. Amendą 130.09.2015r. w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie młodzieży kl. I – II z terapeutą uzależnień, przedstawicielem Stowarzyszenia "Arka Noego” Panem Arturem Amendą. Celem zorganizowanego spotkania było uświadomienie  młodzieży

Czytaj więcej...

Jedyna Taka Noc

Noc Naukowców2015 W piątek 25 września w Poznaniu podobnie jak i w 300 innych miastach Europy odbyła się Noc Naukowców, podczas której można był przekonać się, że chemia, fizyka czy biologia pełne są zadziwiających zjawisk. 

Czytaj więcej...

Sprzątanie Świata A.D. 2015

sprzatanie swiata 2015Akcja „Sprzątania świata” jest największą w kraju ekologiczną kampanią społeczną i stałym punktem kalendarza działań w wielu szkołach, również naszej. W piątek 18 września 2015 r. na poszukiwanie "skarbów" ruszyła spora grupa uczniów zaangażowanych w ochronę środowiska. 

Czytaj więcej...

Tym razem w Lublinie...

zdj 434...spotkali się przedstawiciele szkół pod patronatem Zbigniewa Herberta, aby uroczyście świętować XVII Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół. Gospodarzem tegorocznego spotkania, które odbyło się w dn. 16-18 września 2015 r. było XIV LO w Lublinie.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta