Godło Polski
BIP

Aktualności

Konkurs Wiedzy o Patronie

Konkurs Wiedzy o Patronie 2016 22 listopada 2016 r. w auli odbył się konkurs wiedzy o patronie naszej szkoły, Zbigniewie Herbercie. Trzyosobowe zespoły z klas drugich i trzecich zmierzyły się z pytaniami z zakresu życia i twórczości poety oraz z pytaniami dotyczącymi interpretacji wybranych utworów.

Czytaj więcej...

Bądź Życzliwy!

Dzień Życzliwości i Pozdrowień 201621 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. I w naszej szkole uroczyście go świętowaliśmy. Już na początku tygodnia w holu szkoły pojawiło się "słoneczko życzliwości", na którym wszyscy mogli powiesić życzenia, pozdrowienia, czy przeprosiny.

Czytaj więcej...

Różne Odcienie Przemocy

Spektakl profilaktyczny 17 listopada 2016 wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach uczestniczyli w spektaklach teatralnych profilaktyczno-edukacyjnych pt. "Szczęście za rogatką" i "Wyjście awaryjne" w wykonaniu aktorów z teatru Margo.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Święto Niepodleglości 201611 listopada przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunami (P. Patrycja Wituska i P. Paweł Truchan, poczet sztandarowy: Aleksandra Zielińska, Piotr Roszak i Julia Szulczyk oraz poczet kwiatowy: Aleksandra Wytrykus i Mikołaj Koza) czynnie brali udział w obchodach Narodowego Dnia Niepodległości.

Czytaj więcej...

Podróż do Przeszłości

Święto Niepodległosci 2016„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.” Wciąż aktualne słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego były myślą przewodnią apelu, który odbył się w przededniu Narodowego Święta Niepodległości. Symboliczny „Pociąg wolności” zabrał naszą szkolną społeczność w podróż w czasie… 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta