Godło Polski
BIP

Aktualności

Pamiętamy!

Zaduszki 2016 27 października 2016 r. przedstawiciele samorządu w składzie: Nikola Kaczmarek, Joanna Gorąca, Karolina Sarbak oraz Jagoda Krygier wraz z opiekunem p.Katarzyną Śramą, wybrali się na cmentarz, aby odwiedzić groby powstańców wielkopolskich oraz nauczycieli.  Zapalone przez nas znicze były symbolem naszej pamięci i szacunku. (Joanna Gorąca)

 

Dzień Drzewa

Dzien Drzewa21 października 2016 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa. Happening w ramach projektu przygotowały uczennice z klasy 2 a. Zadaniem  klas było wykonanie drzewa na drzwiach sali. Każda z klas była również odpytywana z wiadomości przyrodniczych,

Czytaj więcej...

O Schronisku i Wolontariacie...

O wolontariacie Wolontariat jest bardzo istotnym elementem funkcjonowania schroniska. Dzięki oddaniu i poświęceniu wolontariuszy los zwierząt w schronisku staje się choć odrobinę lżejszy. Wolontariusze pomagają zwierzętom znaleźć nowe domy dają im poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Gratulacje Dla Darii i Larysy

Wronieckie dyktand0 201616 października odbyła się II edycja Wronieckiego Dyktanda. Z przyjemnością informujemy, że 2 pierwsze miejsca (kat. wiekowa - gimnazjum) zdobyły uczennice naszej szkoły: Daria Woźna (I miejsce) oraz Larysa Tafelska (II miejsce). Gratulujemy i pękamy z dumy! :-)

 

Witajcie Kociaki!

Otrzęsiny 201614 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W imieniu całej szkolnej społeczności życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły zlożył Samorząd Uczniowski. Jak co roku odbyły się także otrzęsiny pierwszaków,

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta