Godło Polski
BIP

Aktualności

Profesja wieczysta brata Fabiana

Profesja wieczysta

8 grudnia 2017r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w żywej lekcji historii, która miała miejsce w Kościele o.o.Franciszkanów we Wronkach. Jest to dla braci/studentów Wyższego Seminarium Duchownego pod wezwaniem bł. Jana Dunsa Szkota we Wronkach niezwykły dzień a mianowicie składają "profesję wieczystą" 

Czytaj więcej...

Próbne Egzaminy Gimnazjalne

Egzaminy próbneW dniach 5 - 7 grudnia 2017 r. odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne. W pierwszym dniu uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. 

Czytaj więcej...

Pomagamy Zwierzętom

Pomagamy zwierzętomListopad to, jak co roku miesiąc, w którym koncentrujemy się na pomocy braciom mniejszym. Tradycją jest już zbiórka darów dla zwierząt przebywających pod opieką wronieckiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. 

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie w Kadrze Wielkopolski

Uczennica klasy VI S Julia Rusinek i uczniowie klasy IV S Mateusz Łożyński i Olivier Gregorek otrzymali powołania na zgrupowanie reprezentacji Wielkopolski w piłce nożnej. Nasi zawodnicy będą brali udział w zgrupowaniu kadry. Jest to dla zawodników i szkoły ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zaprezentują się z jak najlepszej strony i kolejne powołania będą kwestią czasu.
Gratulujemy.

Obiad Nasz Rodzinny

Obiad

30 listopada 2017 r., w ramach Miesiąca Dobrych Manier, w stołówce szkolnej odbył się happening pokazujący prawdziwy, rodzinny obiad. Uczennice i uczniowie w ludowych szamotulskich strojach zasiedli do stołu, by elegancko i swobodnie zjeść stołówkowy obiad. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Rekrutacja
Jadłospis
rekrutacja_ponadgimnazjalne