Godło Polski
BIP

Aktualności

Świętujemy!

Gminne Święto Konstytucji 3 Maja

Jak co roku, nasz poczet sztandarowy, wraz z opiekunami, brał udział w uroczystej paradzie z okazji obchodów 3 Maja. Złożone pod pomnikami pamięci narodowej kwiaty są symbolem naszego szacunku i hołdu dla historii naszej Ojczyzny.

Trzeciomajowa lekcja historii

Trzeciomajowa lekcja historii 203 maja 1791 roku uchwalono ustawę regulującą ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów, zwaną Konstytucją 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt, dnia 30 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Czytaj więcej...

W piżamach i szlafrokach

Dzień w Piżamie

Dzisiaj, po raz pierwszy, odbył się dzień w piżamie, zorganizowany przez nasz samorząd. Przebrali się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele! Podczas przerw słuchaliśmy kołysanek, ale nikomu nie chciało się spać!

Czytaj więcej...

Medale naszych sportowców w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

Zawody lekkoatletyczne

26 kwietnia 2018r. na stadionie Powiatowego Centrum Lekkoatletycznego w Szamotułach przy ul. Jana Pawła II, zagościła królowa sportów" czyli lekka atletyka. Nasza reprezentacja udała się tam w 17 osobowym składzie, reprezentując szkołę w następujących konkurencjach: dziewczęta – 100 m, 300 m, 600 m, kula 3 kg, oraz chłopcy – 100 m, 300 m, 1000 m, 4 x 100 m, skok w dal, skok wzwyż, kula 5 kg.

Czytaj więcej...

Tornado w butelce i inne doświadczenia

Doświadczenia fizyczne24 kwietnia br. z kolegami i koleżankami z klasy II d odwiedziliśmy Dom Dziecka w Szamotułach. Pod opieką p. Moniki Kowalskiej oraz p. Katarzyny Śramy zorganizowaliśmy warsztaty z doświadczeniami fizycznymi pod tytułem: ,,Woda, niezwykła ciecz".

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów