Godło Polski
BIP

Aktualności

Recytując "Niepewność"...

Konkurs recytatorski Pniewy15 maja bieżącego roku w Pniewach odbył się XI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Okresu Romantyzmu szkół gimnazjalnych. Nasz kolega ze szkoły Wojtek Nowak, kierowany przez p. Katarzynę Szablewską, był jednym z wielu uczestników konkursu.

Czytaj więcej...

Wojtek Zdobył "Złotą Wronę"

Wrony 10W piątek, 15 maja 2015 r. o godz. 10:00 w Kinoteatrze Gwiazda odbyła sie uroczystość wręczenia nagród XII edycji Konkursu Literackiego dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu szamotulskiego o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę.

Czytaj więcej...

Mistrzowie Powiatu Szamotulskiego

mistrzowieW czwartek 14 maja w Szamotułach rozegrane zostały gimnazjalne Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej. W rywalizacji chłopców zwyciężyła para naszych uczniów Wojtek Sobek (II E) i Przemek Konieczny (II D) a trzecie miejsce wywalczyli Łukasz Kremer (I B) z Piotrem Roszakiem (I A).

Czytaj więcej...

Sukcesy Naszych Gimnazjalistów

gra miejska8 maja 2015 r., z okazji obchodów Dnia Zwycięstwa odbyła się się Terenowa Gra edukacyjna „Historia, która uczy – II wojna światowa”. Gra została organizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej, Wroniecki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Wronki, IPN Oddział w Poznaniu

Czytaj więcej...

Zawody Lekkoatletyczne

mistrzostwa powiat lekkoatletyka 2Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce odbyły się w Szamotułach w czwartek 7 maja. W zawodach medale i jednocześnie awans do zawodów rejonowych zdobyli: Aleksandra Podgórska - srebro  w biegu na 1000 m, Julia Dąbek - brąz w biegu na 100 m, Wojciech Sobek - srebro i Igor Mrowiński  - brąz w skoku wzwyż.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta