Godło Polski
BIP

Aktualności

Jak To Na Gimbalu Było...

Gimbal 2016 W piątek, 17 czerwca w naszej szkole odbył się XVII już Gimbal, czyli bal dla uczniów klas trzecich. W zabawie uczestniczyło niemal 100 uczniów ze wszystkich trzecich klas a w jej przygotowanie aktywnie zaangażowali się gimnazjaliści, wychowawcy i rodzice. 

Czytaj więcej...

Jak Nie Czytam, Jak Czytam

Akcja czytanie10 czerwca o godzinie 10:00 nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Uczniowie i nauczyciele zostali poproszeni o przyniesienie swoich "czytadeł" a zapominalscy odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie każdy znalazł odpowiednią lekturę.

Czytaj więcej...

Sen o Warszawie

Wycieczka do Warszawy 8W dniach 1-3.06.2016 r. klasy: I A, I B i I D wybrały się na wspólną wycieczkę do Warszawy. Bogaty program wycieczki sprawił, że nie było czasu na nudę. Odwiedziliśmy m.in. Pałac Kultury i Nauki by z 30 piętra obserwować panoramę miasta.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny 2016

Piknik 2016Dziś - 4 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole kolejny już Piknik Rodzinny, tym razem pod hasłem "Rodzina łączy...". W programie pikniku znalazł się spektakl ekologiczny, warsztaty artystyczne, pokazy pierwszej pomocy, wspólne grillowanie oraz gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta