Godło Polski
BIP

Aktualności

Coraz Bliżej Święta...

Pieczemy piernikiŚwięta tuż, tuż dlatego uczniowie wraz z p. Karoliną Pospieszną- Firlet i Emilią Jędrzejczak postanowili udekorować świetlicę i bibliotekę szkolną. Wszelkie ozdoby zostały wykonane samodzielnie. Żeby tradycji stało się zadość było również pieczenie pierników.

Czytaj więcej...

Na Świętego Andrzeja Błyska Pannom Nadzieja

andrzejkiTak mówi stare polskie przysłowie... Wigilia świętego Andrzeja, czyli popularne Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości. 

Czytaj więcej...

Na Zajęciach Laboratoryjnych

Laboratoria elektroniczne 125 listopada 2015 r. dwie klasy trzecie 3 C oraz 3 D pod wodzą pani Moniki Kowalskiej i pani Bogusławy Kmity wybrały się do Zespołu Szkół nr 1 na Leśnej.

Czytaj więcej...

Przeciw Nienawiści!

Przeciw nienawiściListopad w naszej gimbazie jest ,,Miesiącem dobrych manier”. W piątek 20 listopada było w niej wesoło i kolorowo. Oj dużo się działo: świętowaliśmy Światowy Dzień Życzliwości, odbył się finał projektu ,,Przeciw mowie nienawiści”,

Czytaj więcej...

Gratulacje Dla Laureatów!

Gimnazjaliści z Polnej zostali laureatami Powiatowego Konkursu Ekologicznego! Starostwo Powiatowe w Szamotułach - Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Wodnej przyznało nagrody w Konkursie Ekologicznym pt. "Piękno Przyrody Wokół Zamków, Pałaców, Dworków, Pomników w Powiecie Szamotulskim" organizowanym dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na konkurs wpłynęły 72 prace, Gimnazjum im. Zbigniewa  Herberta z Wronek reprezentowali uczniowie: 

  • Tytus Lemiesz (III F) - II miejsce
  • Kacper Teska (II E) - III miejsce
  • Sandra Pioch (II E) - wyróżnienie.

Gratulujemy!!!

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta