Godło Polski
BIP

Aktualności

Wielki Sukces Asi i Kajtka

Asia i KajtekDnia 20 marca 2015 r. w Gimnazjum 43 w Poznaniu odbył się Wojewódzki Konkurs Biologiczny w którym wzięło udział pięćdziesięciu finalistów z całej Wielkopolski. 

Czytaj więcej...

„Czytamy w Podróży…Herberta”

Czytanie Herberta 824 marca 2015r uczniowie naszej szkoły, już po raz drugi, wzięli udział w akcji „Czytamy w podróży…Herberta”. Gimnazjaliści rozdawali zakładki do książek z fragmentami wierszy i esejów patrona naszej szkoły - Zbigniewa Herberta - w miejskich środkach transportu, 

Czytaj więcej...

Wizyta Wiosennych Gości

promocja 1W poniedziałek 23 marca 2015 r. w bardzo wiosennych okolicznościach odwiedziły nas klasy szóste ze szkół podstawowych, które przyszły zapoznać się z ofertą  Gimnazjum im Zbigniewa Herberta oraz zwiedzić naszą szkołę. 

Czytaj więcej...

Dzień Liczby π- Święto Matematyki w Naszej Szkole

wiosna 2015 21Wszechświat da się opisać matematycznie, a jak twierdzi wielu, jest po prostu matematyczny. Badali ją już starożytni Egipcjanie, Wisława Szymborska poświęciła jej wiersz, a matematyk William Shanks przez 15 lat wyliczał 707 cyfr jej rozwinięcia.

Czytaj więcej...

XVI Rajd Powitanie Wiosny - Ostroróg 2015

rajd powitanie wiosny 1Dnia 21 marca 2015 r. o godzinie 10.00 grupa rowerzystów z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach wyruszyła w podróż do Ostroroga. Wycieczkę zorganizował pan Jan Marciniak nauczyciel geografii -  miłośnik turystyki. Pogoda dopisała, humory również. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta