Godło Polski
BIP

Aktualności

Gminne Obchody Święta Konstytucji

Święto Konstytucji 20163 maja w całych Wronkach uroczyście obchodziliśmy 225 rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie, polskiej Konstytucji z 1791 roku, powszechnie nazywanej Konstytucją 3 maja. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Marta Bartkowiak, Wojciech Biniek, Agnieszka Urlewicz, 

Czytaj więcej...

Witaj Majowa Jutrzenko...

swieto konstytucji 2016 1We wtorek - 3 maja obchodzić będziemy Święto Konstytucji. Zostało ono wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r. Dziś, 29 kwietnia 2016 r. odbył się więc w naszej szkole apel z okazji tego narodowego święta.

Czytaj więcej...

Nagroda Dla Marcina

Pudełko zwane wyobraźniąZakończyła się kolejna, XVI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU HERBERTOWSKIEGO, do której - w kategorii recytacji, plastycznej, muzycznej, fotograficznej i filmowej – jak co roku zaproszono uczestników z całej Polski. 

Czytaj więcej...

Trwają Egzaminy! Trzymamy Kciuki!

Egzaminy 2016Dziś, 18 kwietnia 2016 r. rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Trwa właśnie test z zakresu przedmiotów humanistycznych: historii i wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. Egzamin z części matematyczno-przyrodniczej odbędzie się się jutro 19 kwietnia - o godz. 9.00. Ostatniego dnia (20 kwietnia) gimnazjaliści napiszą test z języka obcego nowożytnego.

Wszystkim naszym Trzecioklasistom życzymy powodzenia i TRZYMAMY KCIUKI!

Czytaj więcej...

Dopalacze Kradną Życie...

Spotkanie profilaktyczneW piątek  15 kwietnia 2016 r., realizując jedno z zadań wynikających ze szkolnego programu profilaktyki, gościliśmy w szkole przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach st. post. Filipa Paciurę, który zapoznał uczniów klas I i II z problemami wynikającymi z kontaktów z dopalaczami.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta