Godło Polski
BIP

Aktualności

Czas Rekolekcji

Rekolekcje 2016 1Od 16 – 18 marca w naszej szkole odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne pod hasłem „1050 rocznica Chrztu Polski”. Jak co roku miały one atrakcyjną formę. Młodzież miała okazję spotkać się z ciekawymi ludźmi i miło spędzić czas. 

Czytaj więcej...

W Roli Głównej - Gimnazjaliści z Polnej

 

Dzień Liczby π - Święto Matematyki w Naszej Szkole

pi 15Badali ją już starożytni Egipcjanie, Wisława Szymborska poświęciła jej wiersz, a matematyk William Shanks przez 15 lat wyliczał 707 cyfr jej rozwinięcia. Pi (zwana inaczej ludolfiną) jest jedną z pierwszych odkrytych przez człowieka liczb niewymiernych. Oznacza stosunek długości obwodu koła do długości jego średnicy.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016

Wybory do SU 2016We wtorek - 15 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Czytaj więcej...

SZÓSTOKLASISTO!

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zaprasza uczniów klas szóstych - przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców i wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwartych Drzwi. 21 marca 2016 r. czekamy na:

  • szóstoklasistów  - w godz. 12.00 - 14.20
  • ich Rodziców - w godz. 14.30 - 17.00
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta