Godło Polski
BIP

Aktualności

Koncert Życzeń czyli Dzień Kobiet ciąg dalszy

Dzień Kobiet - apel

Aby tradycji stało się zadość dziś w naszej szkole odbył się Koncert Życzeń z dedykacjami skierowanymi do Pań i Panów (10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzny). Prawie każda z klas przygotowała występ z dedykacją dla swojego wychowawcy.

Czytaj więcej...

Janek i Jakub ...

Dzień Kobiet w szkole...z samorządu uczniowskiego pamiętali o dziewczynach z naszej szkoły i z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, w imieniu wszystkich chłopaków, złożyli serdeczne życzenia okraszone słodkim upominkiem.  ZDJĘCIA

 

Będziemy pamiętać!

Pan Zenon Małecki - z okazji Dnia Edukacji narodowej

Z wielkim żalem i smutkiem pożegnaliśmy 5 marca 2020 r. naszego Pana Zenona Małeckiego, niezwykle serdecznego i przyjaznego człowieka. Nikomu nigdy nie odmówił pomocy i był wyjątkowo zaangażowany w  swoją pracę.  Zawsze uśmiechnięty i uczynny - był Przyjacielem szkoły i uczniów. W uroczystości pogrzebowej na biezdrowskim cmentarzu, oprócz Dyrekcji, Pocztu Sztandarowego i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach uczestniczyli także przedstawiciele grona pedagogicznego, pracowników szkoły oraz absolwentów.

Drogi Panie Zenku, będzie nam brakować Pana serdecznego uśmiechu i  serca, otwartego dla wszystkich. Będziemy o Panu pamiętać!!! 

 

 

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Żołnierzy WyklętychPierwszego marca poczet sztandarowy w składzie Rozalia Talma, Martyna Woźniak, Mateusz Koszarek oraz poczet kwiatowy w składzie Nadia Hały i Oskar Kaczmarek wraz z opiekunem p.Patrycją Wituską spotklali się pod tablicą upamiętniającą więźniów politycznych Wronieckiego Zakładu Karnego. Tam wzięliśmy udział w obchodach 

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji do klasy czwartej oddziału sportowego, we wtorek 3 marca 2020 r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców i uczniów klas trzecich. Na spotkanie zapraszamy do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach.

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta