Godło Polski
BIP

Aktualności

Cogito Ergo Sum...

..."Myślę, więc jestem" - to hasło dzisiejszych obchodów Dnia Patrona. Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona naszego gimnazjum - Zbigniewa Herberta. Na wstępie obchodów, wszystkie klasy naszej szkoły zmagały się w quizie wiedzy na temat "Księcia Poetów". 

Czytaj więcej...

Mikołaj nominowany do Nagrody Frankiewicza!

Mikołak Koza - nominacja do Nagrody Frankiewicza

Miło nam poinformować, że uczeń Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta - Mikołaj Koza z klasy III a - znalazł się wśród 10 młodych Wielkopolan, nominowanych do Nagrody im. Macieja Frankiewicza. Nagroda ta przyznawana jest młodym osobom,

Czytaj więcej...

Prezentacje Projektów Edukacyjnych

Każdy projekt edukacyjny kończy się publicznym przedstawieniem jego rezultatów. Prezentacja to ostatni etap realizacji projektu. W zależności od specyfiki projektu, przedstawienie jego rezultatów może mieć wiele form. Uczniowie kl. II a (Patryk Kowalski, Maciej Śrama, Jakub Ławniczak, Szymon Majka, Jakub Skrzypczak) , realizujący projekt: "Jak zmontowac komputer do pracy w szkole", wybrali prezentację w postaci filmu; natomiast projekt Roksany Szymkowiak z II c:  "Jak zmieniala się grafika komputerowa" został zaprezentowany w postaci strony internetowej. Kliknij w powyższe linki, by obejrzeć realizację projektów z informatyki

3 Maja - Uroczystości Gminne

3 maja 2017

Tradycyjnie, 3 maja, przedstawiciele naszego Gimnazjum, z opiekunem - panią Patrycją Wituską, wzięli udział w gminnych uroczystościach związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 maja.

Czytaj więcej...

Witaj Maj, Trzeci Maj...

Święto Konstytucji 3 Maja 201728 kwietnia 2017 odbył się apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Uczniowie i nauczyciele przygotowali słowno-muzyczny spektakl upamiętniający święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Występ uczniów, pełen muzyki, tańca i recytacji wprowadził nas w świąteczną atmosferę 3 Maja i dostarczył wielu wzruszeń.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Tematy Projektów Edukacyjnych