Godło Polski
BIP

Aktualności

Na lotnisku Ławica

Wycieczka na lotnisko 24.01.2018 klasa 4s udała się na wycieczkę edukacyjną do Poznania. Celem wycieczki było poznanie funkcjonowania Placówki Straży Granicznej oraz obycie się z zasadami i przepisami panującymi w porcie lotniczym.

Czytaj więcej...

Inny sposób podróżowania

Spotkanie z biegaczemNa spotkaniu 22 stycznia 2018r. gościliśmy w naszej szkole lokalnego biegacza  Michała Spychałę. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Inny sposób podróżowania”, na którym to zainteresowani uczniowie poznali rożne programy oraz aplikacje, 

Czytaj więcej...

Znowu o Marku...

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż Marek Regdosz - uczeń trzeciej klasy gimnazjum został LAUREATEM kolejnego wojewódzkiego konkursu przedmiotowego - z matematyki. Tym samym nie musi zdawać egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (w ub. roku był laureatem z biologii)!

Gratulujemy i zachęcamy uczniów do powtórzenia tego nie lada wyczynu. Matematycznym opiekunem Marka jest p. Arlena Stachowiak.

 

Zbieramy dla noworodków

Zbieramy dlla noworodków26 Finał Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy z licznym udziałem gimnazjalistów z ul.Polnej 5. Młodzież ofiarnie kwestowała we Wronkach na rzecz najmniejszych pacjentów - dzieci z oddziałów neanatologicznych.

Czytaj więcej...

Biegaj z Nami

Endomondo

To już półmetek rywalizacji „Zbieraj kilometry z SU”. Warto podsumować mijające półrocze i jednocześnie przypomnieć, że w każdej chwili można dołączyć do naszej zabawy. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne