Godło Polski
BIP

Aktualności

Andrzejki w Świetlicy

Andrzejki 2017

29 listopada 2017r. obchodziliśmy w świetlicy szkolnej „Andrzejki”. W tym dniu młodzież wróżyła wszystkim chętnym osobom. Uczestnikom podobały się wróżby, ponieważ dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat swojej przyszłości.

Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili - Finał dla Marka

W piątek 24 listopada odbył się w Poznaniu etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły: Marek Regdosz z klasy III D i Jan Jezierski z klasy III A. Marek Regdosz zakwalifikował się do finału Konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Kolejny Sukces Piłkarzy

Kolejny sukces naszych piłkarzy

Na kolejny sukces nie trzeba było długo czekać. Już w piątek, czyli trzy dni po zwycięstwie w rozgrywkach Powiatowych nasi uczniowie zajęli 2 miejsce w Finale Rejonu Poznań Zachód. Gratulacje!

Czytaj więcej...

Hej Wiaruchna!

Puszczańskie GodanieKonkurs gwarowy "Puszczańskie Godanie" został zorganizowany przez Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji 24 listopada 2017 r. Wzięłli w nim udział uczniowie ze szkół leżących w obszarze LGD Puszcza Notecka

Czytaj więcej...

Wroniecka "trójka" okazała się najlepsza w powiecie

Zwycięzcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach

Piłkarze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach zwyciężyli we wtorkowych Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Piłce nożnej halowej szkół podstawowych w Pniewach.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Rekrutacja
Jadłospis
rekrutacja_ponadgimnazjalne