Godło Polski
BIP

Aktualności

80-ta rocznica wybuchu drugiej wojny światowej

1 września 2019 roku, większość uczniów w Polsce jest już gotowa na Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Gotowe są już piękne plecaki, piórniki, kolorowe kredki i strój na wychowanie fizyczne. Dzieci nie mogą się już doczekać spotkania z kolegami, koleżankami, nauczycielami aby opowiedzieć o wakacyjnych przygodach i dowiedzieć się jakie niespodzianki przyniesie rozpoczynający się czas nauki w szkole.
Nie każdy wrzesień w historii Polski był tak barwny, radosny i pełen wakacyjnych wspomnień. Był wrzesień 1939 roku jakże inny od pozostałych.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek, 2 września br.

  • o godz. 9.00 dla klas V - VIII,
  • o godz. 10.00 dla klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapraszamy do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach.

W tym dniu odjazd autobusów  nastąpi o godz. 11.30.

Informacja w sprawie ubezpieczenia uczniów!

Szanowni Państwo, informujemy, że w r. szk. 2019/2020 ubezpieczenie dla uczniów naszej szkoły pozostaje w gestii Rodziców. Rada Rodziców nie pośredniczy w zawieraniu umów, każdy rodzic robi to we własnym zakresie.
Ubezpieczenie dzieci od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest nieobowiązkowe i to Rodzic decyduje, czy chce ubezpieczyć swoje dziecko, w jakiej formie i w jakim zakresie.

Informacje o podręcznikach na r.szk. 2019/2020

Szanowni Państwo, w nowym roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klas I - VIII otrzymają podręczniki i ćwiczenia zakupione przez szkołę z dotacji MEN - oprócz religii. Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników oraz przyborów dla uczniów klasy pierwszej:

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta