Godło Polski
BIP

Aktualności

Komunikat dla Rodziców!

Szanowni Państwo, w środę 9 września br. o godzinie 16.30 odbędą się spotkania Rodziców z wychowawcami klas. Podczas spotkań zostaną omówione procedury bezpieczeństwa, wymagania edukacyjne i zasady oceniania. Przypominamy, o używaniu maseczek, a także dezynfekcji rąk. Prosimy również zabrać swój długopis.

Plan spotkań:

Czytaj więcej...

Nowa aplikacja Dzienniczek Vulcan

Nowy rok szkolny rozpoczynamy z zupełnie nową aplikacją mobilną Dzienniczek VULCAN, chociaż "stara" aplikacja nadal działa. Będzie jednak coraz mniej kompatybilna z e-dziennikiem.
Firma stworzyła więc NOWĄ APLIKACJĘ, którą powinni zainstalować rodzice/dzieci na swoim smartfonie czy tablecie.
Dzięki niej e-dziennik UONET+ będzie zawsze w dostępny w telefonie. Oceny, zadania domowe, wiadomości od nauczycieli – wszystko na wyciągnięcie ręki. A dzięki powiadomieniom nie da się przegapić żadnej informacji ze szkoły.

Link do pobrania aplikacji: https://www.vulcan.edu.pl/strona/dzienniczek-vulcan-808

Zarządzenie Dyrektora Szkoły!

W związku z doświadczeniami trzech pierwszych dni pracy szkoły uaktualniamy Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach w czasie zagrożenia Covid-19.
Uczniowie w czasie przerw korzystają z boiska szkolnego. Podczas deszczu wychodzą z klas i pozostają na korytarzach szkolnych.
Zobowiązuję ich wtedy do zakładania maseczek ochronnych.

Zapraszamy na obiady!!!

ObiadyJuż od poniedziału, 7 września 2020 r. zapraszamy na obiady do szkolnej stołówki! Jadłospis na dwa tygodnie znajduje się w zakładce JADŁOSPIS w menu po prawej stronie. Koszt obiadu - 4 zł.

 

Miło Was widzieć!

Inauguracja 2020/21

Dziś 1 września - powrót do szkoły. Ten dzień nie rozpoczął się typowo. Ze względów bezpieczeństwa, nie było apeli i hucznych powitań. Nasi uczniowie przywitali się w klasach ze swoimi wychowawcami, natomiast nowo przybyli wychowankowie (klasy pierwsze i siódme) zostali powitani w hali sportowej.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta