Godło Polski
BIP

Aktualności

AKCJA #KochamyDrzewa

Drzewa

Kochani!!! Po raz kolejny obchodzimy w październiku Międzynarodowy Dzień Drzewa. Z tej okazji zachęcamy Was do zrobienia sobie fotek z drzewami. Zrób sobie wesołe selfie z drzewem i prześlij do nas. Zdjęcia pobieracie na swojego OneDrive'a i udostępniacie p. Bognie Kmicie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na platforme Office 365.

Zajęcia wychowania fizycznego w kręgielni

Zajęcia w kręgielni

Od października klasy pierwsze i drugie rozpoczęły zajęcia wychowania fizycznego w kręgielni. Celem „Lekcji WF w kręgielni” jest promocja bowlingu sportowego. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom wzbudzimy zainteresowanie dzieci sportem, który ma sporą szansę, aby dołączyć do grona sportów olimpijskich.

Czytaj więcej...

EU Code Week - STARTUJEMY!

CodeWeek

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania (10–25 października 2020), to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Nasza szkoła dołączyła do Code Week, 

Czytaj więcej...

Starsi i Młodsi

Zajęcia w świetlicy

Kto powiedział, że młodzież nie rozumie dzieci? Świetlica w naszej szkole to wyjątkowe miejsce, gdzie spotykają się uczniowie klas starszych i młodszych. Młodzież już tylko swoją obecnością wzbudza duże zainteresowanie u młodszych koleżanek i kolegów. Uczennice klas siódmych i ósmych postanowiły uatrakcyjnić długie godziny

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zwierząt

Dzień Zwierząt 2020

W związku z tym, że w niedzielę, 4 października br. obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt, który również rozpoczął Światowy Tydzień Zwierząt, w naszej szkole, 5 października, najmłodsze klasy miały okazję posłuchać nieco na ten temat oraz rozwiązać ciekawe quizy, poznając przy tym różne ciekawostki o zwierzętach.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta