Godło Polski
BIP

Aktualności

Uwaga Rodzice! Program "Dobry Start"

Program "Dobry start", zwany inaczej 300+, to nowy program wsparcia dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Polega na wypłacie jednorazowego świadczenia dla każdego uczącego się dziecka. Właśnie ruszyła akcja informacyjna. Poniżej publikujemy informacje dotyczące programu.

Ulotka1 Ulotka2

Zwycięzcy Konkursu Przyrodniczo-Sportowego

Zwycięzcy

8 czerwca uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w XVI Konkursie Przyrodniczo-Sportowym, który odbył się w Obornikach. Drużyna z klasy VII A w składzie: Zofia Gorzkowska, Agata Miężał, Anna Michalska, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski w eliminacjach finałowych pokonała osiem zespołów z rejonu Wielkopolski.

Czytaj więcej...

Tylko mnie poproś do tańca...

Dzień Tańca

6 czerwca 2018 roku, w naszej szkole odbył się pierwszy w historii Dzień Tańca. Impreza została zorganizowana przez członków Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami, panią Anną Borowiak oraz panią Patrycją Wituską. Mieliśmy okazję uczestniczyć w apelu, na którym zaprezentowały się profesjonalne grupy taneczne

Czytaj więcej...

Kochajmy Sudoku!

Sudoku

Sudoku jest jedną z najpopularniejszych łamigłówek na świecie. Od 2006 roku rozgrywane są w tej konkurencji otwarte mistrzostwa Polski oraz mistrzostwa świata. Również od 2006 roku odbywają się też w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Sudoku. W obecnym roku mistrzostwa odbyły się w czerwcu a uczestnicy zmierzyli się 

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Marka

Mistrz MarekMarek Regdosz osiągnął kolejny sukces - zająl pierwsze miejsce w finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. O sukcesie Marka słychać było dziś w całym mieście. Tym razem syreny strażackie zawyły nie z powodu pożaru czy zalania, lecz na powitanie MIstrza.

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne