Godło Polski
BIP

Aktualności

Zosia Gorzkowska - Dumą Wronek 2019

Zosia - Duma Wronek 2019

Uczennica Liceum Ogólokształcącgo im. Adama Mickiewicza nr 8 w Poznaniu, absolwentka naszej szkoły Zosia Gorzkowska, 16 stycznia br. podczas Noworoczej Gali otrzymała Nagrodę Burmistrza - Dumę Wronek jako szczególne wyróznienie w kategorii osiągnięć naukowych w roku szkolnym 2018/19.

Czytaj więcej...

Uczniowie SP3 w 28 Finale WOŚP

Finał WOŚP we Wronkach

12 stycznia br. 24 wolontaruiszy z naszej szkoły wzięło udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kwestowali na ulicach Wronek, pomagali w licznych pracach na terenie Wronieckiego Ośrodka Kultury - głównego sztabu orkiestry a także swoimi występami uświetniali imprezę podczas licytacji. 

Czytaj więcej...

Premiera książki

Koronczarki z bajki

W grudniu w naszej szkole odbyła się premiera książki pt. ”Koronczarki z bajki”, która powstała dzięki twórczemu zaangażowaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach i Koronczarek Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Wronkach. 

Czytaj więcej...

Świąteczny czas

Świąteczny czas 2019 r.

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną to czas świętowania i radosnych spotkań wigilijnych w klasowym i szkolnym gronie.  Były serdeczne, świąteczne życzenia, wspólne kolędowanie, wigilijne potrawy oraz prezenty. Zwieńczeniem zaś spotkań w klasowym gronie było przedstawienie, które przeniosło naszą szkolną społeczność

Czytaj więcej...

Gwiazdor w zerówce

Gwiazdor w zerówceJuż od rana atmosfera w zerówce była napięta. Dziewczyny w sukienkach, chłopaki w koszulach, nawet rozrabiać nie było wolno. Czekaliśmy na wyjątkowego gościa - Gwiazdora. Kiedy już się wreszcie pojawił, okazało się, że wcale nie jest taki straszny i na dodatek ma dla każdego piękny prezent. Dziękujemy Gwiazdorku za odwiedziny i zapraszamy za rok! Wtedy będziemy już w pierwszej klasie. FOTKI

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta