Godło Polski
BIP

Aktualności

Próbny alarm przeciwpożarowy

Alarm przeciwpożarowy1 października 2018 r. odbył się obowiązkowy próbny alarm przeciwpożarowy. "Zagrożenie" pojawiło się w szkole ok. godziniy 10.00, więc p. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zarządziła ewakuację całej placówki.

Czytaj więcej...

Dzień w krawacie

Dzień Chłopaka 2018

Jak co roku w naszej szkole odbył się Dzień w krawacie! Samorząd uczniowski, podczas przerw, zorganizował różnego rodzaju konkursy, między innymi wiązanie krawatu na czas. Szkolne korytarze ozdabiali uczniowie w kolorowych krawatach i muchach. Chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

 

Noc Naukowców 2018

logo nn

Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Każdego roku w tym samym czasie – w ostatni piątek września – w setkach miast odbywają się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe pod hasłem: Researchers’ Night. Na kolejną Noc Naukowców,  na Politechnikę Poznańską udała się 28 września naprawdę spora grupa uczniów

Czytaj więcej...

Filmowa lekcja patriotyzmu

Plakat z filmu Dywizjon 303

Patriotyzm to słowo, które dla każdego Polaka ma inne znaczenie. Inaczej postrzega miłość do Ojczyzny starsze pokolenie, inaczej myślą młodzi. Niedawno nasi gimnazjaliści z klas III oraz ósmoklasiści mieli okazję obejrzeć we wronieckim kinie film zrealizowany 

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach przypomina o możliwości dokonania wpłaty składki na Radę Rodziców. Wysokość składki ustalono na 50zł.
Wpłacone środki pomagają sfinansować nagrody i poprawić komfort nauki Państwa dzieci w naszej szkole. Należy tutaj wymienić: dofinansowanie konkursów, wycieczek, nagród na zakończenie roku szkolnego.
Oprócz składek od Państwa, budżet Rady Rodziców zasilają środki pozyskane z corocznie organizowanego balu dla rodziców oraz darowizny od lokalnych przedsiębiorców i instytucji.
Liczymy na Państwa wkład, jako Rodziców uczniów naszej szkoły!

Wpłaty składek na Radę Rodziców prosimy dokonać u wychowawców klas lub na konto RR w Banku Spółdzielczym we Wronkach, z podaniem klasy oraz danych dziecka.
38 8961 0002 2002 0000 2550 0001

Z poważaniem
Rada Rodziców SP3

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów