Godło Polski
BIP

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

W czwartek 21 lutego w Szamotułach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu dziewcząt szkół podstawowych i oodziałów gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Ratajczak z III F, Amelia Taberska i Zofia Dominiczak z III D, Anna Dąbrowska z III C, Anna Michalska z VIII A, Ilona Rekruciak z VIII S oraz Oliwia Gołąb, Patrycja Kapłon, Julia Kuźniak i Weronika Śmigalska z VII S. 

Czytaj więcej...

Konkursy związane z ochroną środowiska

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w konkursach:

  • Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska” IV edycja – Nasz wpływ na zmiany klimatyczne. Więcej informacji

Turniej LASERTAG

LaserTag 1

W niedzielę 17 lutego 2019 r.  uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju LaserTag, który odbył się w hali sportowej. Był to pierwszy taki turniej w Szkole Podstawowej nr 3 i bardzo się cieszymy z dużej frekwencji. Uczniowie rywalizowali w drużynach sześcioosobowych w pojedynkach o flagę. 

Czytaj więcej...

Dziś Niebo się otwiera… w Szamotułach!

Spotkania teatralne w Szamotułach

7 utego 2019 r., teatralna reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w V Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Teraz My!" w Szamotułach. Zaprezentowaliśmy przedstawienie pt.: "Dziś Niebo się otwiera" . Staraliśmy się w tym spektaklu przekazać jak najwięcej wartości,

Czytaj więcej...

Walentynki 2019

Walentynki 2019

Tradycyjnie, w walentynki, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień na czerwono. SU zorganizował podczas przerw zabawę taneczną przy piosenkach o miłości. Można też było poczęstować się walentynkową herbatką.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta