Godło Polski
BIP

Aktualności

Razem - Lepiej...

Piknik Rodzinny 2015 530 maja, pod hasłem "Rodzinnie, zdrowo i na sportowo" odbył  się w naszej szkole PIKNIK RODZINNY. W jego programie znalazł się spektakl ekologiczny, gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców, strzelanie z wiatrówki, rowerowy tor przeszkód oraz quiz rodzinny.

Czytaj więcej...

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla Klas I i II

Konkurs chemiczny 2015 2128 maja odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla klas I i II. Do udziału zostali zaproszeni już po raz piętnasty „młodzi chemicy”  z „Leśnej”, Lubasza, Biezdrowa i naszego Gimnazjum. Największą liczbę punktów zdobył Jakub Kwaśny z klasy Ia oraz Kajetan Nowak z klasy IIc.

Czytaj więcej...

Ekologia - Nasza Specjalność

Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015W XXII Powiatowym Konkursie Ekologicznym drużyna z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta z Wronek zajęła II miejsce. 25 maja w Leśnictwie Dąbrowa niedaleko Pniew odbył się kolejny konkurs sprawdzający wiedzę ekologiczną

Czytaj więcej...

Potyczki Językowe

potyczki jezykoweW piątek- 22 maja 2015 r. juz po raz trzeci uczestniczyliśmy w "Potyczkach Językowych", organizowanych przez Panią Annę Hojnacką z Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach.

Czytaj więcej...

Konkurs Biologiczno-Chemiczny z Elementami Ekologii

20 maja 2015 roku grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Konkursie organizowanym już po raz XIV przez Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa. Uczestnicy musieli wykazać się wiadomościami z zakresu biologii, ekologii i chemii. Wśród dziesiątki nagrodzonych finalistów znaleźli się Łukasz Wiliński z III b oraz Joanna Regdosz z kl.IIc. Serdecznie gratulujemy!

Beata Pyzik i Karolina Kwapisz

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta