Godło Polski
BIP

Aktualności

Zawody Lekkoatletyczne

mistrzostwa powiat lekkoatletyka 2Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce odbyły się w Szamotułach w czwartek 7 maja. W zawodach medale i jednocześnie awans do zawodów rejonowych zdobyli: Aleksandra Podgórska - srebro  w biegu na 1000 m, Julia Dąbek - brąz w biegu na 100 m, Wojciech Sobek - srebro i Igor Mrowiński  - brąz w skoku wzwyż.

Czytaj więcej...

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

swieto Konstytucji3 MAJA, jak co roku, odbyły się uroczystości związane z uchwaleniem Konstytucji Polskiej. W obchodach nie mogło zabraknąć sztandaru naszej szkoły oraz pocztu kwiatowego. W asyście innych sztandarów z gminy braliśmy udział we Mszy Świętej, a następnie w pochodzie przez Wronki.

Czytaj więcej...

Świętujemy Dzień Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja 230 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja przygotowany przez uczniów klas: IIIC, IIID, Ic. Wydarzenie z 1791 r. zostało przybliżone społeczności szkolnej w formie prozy, wierszy, piosenek i tańca. W atrakcyjny sposób uczennice i uczniowie wcielili się w przypisane im role, 

Czytaj więcej...

Trwają Egzaminy Gimnazjalne

Egzamin 2015 2321 kwietnia o godz. 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Zgodnie z planem pierwszego dnia sprawdzana jest wiedza humanistyczna, drugiego - matematyczno-przyrodnicza, trzeciego - z języków obcych. Każdego dnia uczniowie otrzymają do rozwiązania dwa bloki zadań 

Czytaj więcej...

Laureaci Odebrali Nagrody

Laureaci 2Joannna Regdosz i Kajetan Nowak wraz z rodzicami i panią Beata Pyzik uczestniczyli w gali wręczenia nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Ceremonia wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego odbyła się w Poznaniu w Szkole Muzycznej przy ul. Solnej 12. Joanna i Kajetan odebrali gratulacje z rąk Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka i Kuratora Oświaty w Poznaniu pani Elżbiety Walkowiak. Powiat szamotulski reprezentowała czwórka gimnazjalistów w tym uczniowie z Wronek.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta