Godło Polski
BIP

Aktualności

Otwarcie Lapidarium Żydowskiego

lapidarium 214 grudnia 2014 roku o godz. 10:00 delegacja naszej szkoły w składzie Zuzanna Wojcieszak, Jagoda Golta i Krzysztof Wiśniewski na czele z panią wicedyrektor Dorota Babik uczestniczyła w otwarciu lapidarium macew z dawnych cmentarzy żydowskich we Wronkach.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Dietetyczką

detetyk 612 grudnia uczniowie naszego Gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w prelekcji prowadzonej przez Panią dietetyk, doktorantkę Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Joannę Grupińską. Podczas spotkania dowiedzieli się jak wiele zagrożeń związanych jest z niewłaściwym odżywianiem,

Czytaj więcej...

Grudniowy Ranking Klas

ranking ozdoby 1Jak co roku Samorząd Uczniowski w ramach Rankingu Klas ogłosił konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną. Uczniowie mogli, wybierając dowolną technikę, wykonać bombkę, szopkę lub kartkę świąteczną. Każdej z dwunastu klas, które oddały swoje prace opiekunowie samorządu przyznali 10 punktów do Rankingu Klas.

Czytaj więcej...

Eliminacje Konkursów Przedmiotowych - Podsumowanie

W październiku i listopadzie odbyły się w naszym gimnazjum eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny - Wojciech Nowak z klasy II F
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny -  Łukasz Wiliński z klasy III B
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Aleksandra Sokołowska z klasy III c
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Paulina Mazańska z klasy III C, Kajetan Nowak, Joanna Regdosz -klasa II c.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Wojciech Nowak!!!

GRATULACJE!!!

Próbne Egzaminy

egzaminy 5W dniach 9 - 11 grudnia odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne. W pierwszym dniu uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu języka polskiego, histo¬rii i wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Trzeciego dnia gimnazjaliści rozwiązywali zadania z języka 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta