Godło Polski
BIP

Aktualności

Rekrutacja do klasy sportowej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zaprasza Rodziców dzieci klas trzecich na spotkanie informacyjne w sprawie rekrutacji do czwartej klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 04.03.2019 o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach. 

Czytaj więcej...

Rekolekcje 2019

Rekolekcje 2019 - dz.1

W dniach od 27 lutego do 1 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. Sprawozdanie z nich - wkrótce.

Fotoreportaż

 

Zajęcia pokazowe dla III klas

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach pragnie zaprosić uczniów klas III na zajęcia pokazowe, które odbędą się w hali sportowej przy ul. Polnej 5 we Wronkach w dniu:

  • 28.02.2019 (czwartek) w godzinach 08:30- 10:30

Prosimy, aby dzieci posiadały strój sportowy (buty sportowe oraz spodenki i bluzkę na przebranie). W wyżej wymienionym dniu zapewniamy dzieciom aktywnie spędzony czas w formie gier i zabaw ruchowych przygotowany przez nauczycieli WF i trenerów.

Kwileckie konkursy

Konkurs recytatorski w Kwilczu

W ubiegły piątek, nasze uczennice - Zosia Dominiczak, Zosia Gorzkowska, Klaudia Gumna  oraz Dobrochna Smółka uczestniczyły w IV Rejonowym Konkursie "W hołdzie obrońcom Ojczyzny" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Kwilczu. Zosia zdobyła 3 miejsce w konkursie recytatorskim a Dobrosia - 3 miejsce w konkursie pieśni patriotycznej.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce

W czwartek 21 lutego w Szamotułach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu dziewcząt szkół podstawowych i oodziałów gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Ratajczak z III F, Amelia Taberska i Zofia Dominiczak z III D, Anna Dąbrowska z III C, Anna Michalska z VIII A, Ilona Rekruciak z VIII S oraz Oliwia Gołąb, Patrycja Kapłon, Julia Kuźniak i Weronika Śmigalska z VII S. 

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta