Godło Polski
BIP

Aktualności

Wroniecki Ośrodek Kultury zaprasza!!!

konkurs wypisz wymalujNieważne, ile masz lat. Nieważne też, czym zajmujesz się na co dzień. Wystarczy, że kochasz rysować, malować, tworzyć, albo po prostu... pięknie piszesz. Każdy z nas - bez względu na wiek - ma prawo do marzeń, a my jesteśmy ciekawi, w jaki sposób nam te marzenia przedstawisz. Stwórz oryginalną kartkę świąteczną - najlepiej taką, jaką sam chciałbyś dostać. W prace plastyczne można włożyć wiele serca, a my jesteśmy ciekawi twojej kreatywności. 

Czytaj więcej...

Noc filmów z dreszczykiem...

Noc filmów z dreszczykiem

to już nasza listopadowa tradycja. W piątek, 3 listopada, odbyła się jego kolejna edycja zorganizowana przez Samorząd i jego opiekunki – panią Borowiak i panią Wituską. Uczniowie klas siódmych oraz gimnazjaliści spotkali się wieczorem w szkolnej auli,

Czytaj więcej...

Dzień Drzewa 2017

Dzień Drzewa 2017 W naszej szkole, 27 października obchodziliśmy "Dzień Drzewa". Happening w ramach projektu edukacyjnego pod opieką pani Wituskiej zorganizowały uczennice klas drugich.

Czytaj więcej...

Warszawski Zjazd Herbertowski

Zjazd Herbertowski Szkół w Warszawie

W tym roku nasza szkoła ponownie uczestniczyła w Zjeździe Herbertowskich Szkół. Tym razem gospodarzami wydarzenia było XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie.

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice - ANKIETA!

W związku z narastającym problemem korzystania przez młodzież z mediów elektronicznych oraz podjętą przez szkołę pracą nad poprawą bezpieczeństawa Państwa dzieci w internecie, prosimy o wypłnienie anonimowej ankiety "Wykorzystanie nowych technik w komunikacji".

Dziękujemy za udział w ankiecie i rzelelne odpowiedzi; wkrótce poinformujemy o uzyskanych wynikach

Zespół wychowawczy 

Plan Lekcji
Rekrutacja
Jadłospis
rekrutacja_ponadgimnazjalne