Godło Polski
BIP

Aktualności

Uwaga UCZNIOWIE!

Z powodu licznych e-maili od Waszych Rodziców w sprawie logowania się na platformę Office 365/OneDrive zamieszczam instrukcję pierwszego logowania się do Office365. Instrukcja dotyczy uczniów, którzy nie mieli dotychczas konta!!! Jeśli zaś ktoś zapomniał do niego hasła, to proszę przysłać prośbę o zresetowanie przy pomocy e-dziennika.

Wszystkich, ktorzy już pracują na platformie, proszę o sprawdzanie poczty (Outlook), dysku wirtualnego OneDrive i aplikacji Teams, gdyż zwłaszcza w tych miejscach pojawią się treści dla Was. 

(Bogna Kmita)

Zmiana terminu prób sprawnościowych do klasy 4 sportowej

Szanowni Państwo, informujemy, że zaplanowane na dzień 2 kwietnia 2020 r. testy sprawności do klasy czwartej sportowej zostają odwołane. O nowym terminie prób będziemy Państwa informować w osobnym komunikacie. Termin ten zostanie ustalony po powrocie uczniów do szkół. 

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych i rekomendacjami MEN, szkoła podejmuje naukę zdalną z uczniami.
Odbywać się ona będzie przy pomocy dwóch kanałów: e-dziennika (zakładka wiadomości) oraz platformy Office 365/OneDrive. Nauczyciele będą kontaktowali się z uczniami i przekazywali im materiały oraz zadania do samodzielnej pracy w domu przy pomocy tych platform.

Proszę, aby uczniowie na bieżąco śledzili przesyłane zadania i materiały! Proszę także codziennie sprawdzać informacje od wychowawców, pojawiające się w e-dzienniku.

Życzę dużo zdrowia, cierpliwości i nadziei, że wspólnie przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Szanowni Państwo!

Każdy dzień przynosi nowe wydarzenia związane z koronawirusem, przeżywamy całe spektrum uczuć i niepokojów. Codziennie pod wpływem informacji mogą zmieniać się nasze poglądy, postawy i decyzje. Nam dorosłym może być trudno znaleźć się w tak zmienionej rzeczywistości. A co z dziećmi? Jak w tym czasie być z nimi?. Jak rozmawiać na temat sytuacji związanej z epidemią?. Mamy nadzieję, że Państwo i ,,nasze” Dzieci macie się dobrze i skutecznie chronicie się przed koronawirusem .
W zakładce ,,pedagog” zamieszczam kilka linków do filmików i artykułów, które być może pomogą Państwu znaleźć odpowiedzi na powyżej postawione pytania. Życzę powodzenia i zdrowia. W zakładce O szkole - Pedagog i Psycholog znajdziecie  Państwo artykuły: Wsparcie psychologiczne w walce z koronawirusem.

Z wyrazami szacunku.
Pedagog – Maria Kęsy

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Zajęcia lekcyjne w naszej szkole realizowane będą w trybie zdalnym. Uczniów informujemy, że ich obowiązkiem jest wykonywanie zadań dostarczonych przez nauczycieli drogą elektroniczną. Prosimy pamiętać o codziennym sprawdzaniu e-dzienniczka i używaniu szkolnego OneDrive’a.

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, iż okres zawieszenia zajęć szkolnych - nie jest czasem wolnym od nauki. Jest on czasem, w którym dotychczasowa forma nauczania stacjonarnego została zastąpiona trybem zdalnym.

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta