Godło Polski
BIP

Aktualności

Muzycznie i kolorowo...

Przegląd piosenki...było 20 listopada 2019 r. w sali Kinoteatru Gwiazda. Odbywał się bowiem IV Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 we Wronkach. Po raz pierwszy w tym przeglądzie wzięli udział także uczniowie naszej szkoły - klasy I A i I B. 

Czytaj więcej...

Mało nas, mało nas...

Mało nas......do pieczenia chleba..." - to nie tylko tytuł wystawy, ale również inspiracja do warsztatów, które zorganizowało Muzeum Ziemi Wronieckiej dla dzieci z naszej szkoły. Tego dnia uczniowie zerówki nie tylko dowiedzieli się co to jest pług, jak działają żarna, skąd się bierze mąka i co można było kiedyś znaleźć w kredensie, udało im się również własnoręcznie upiec pachnące bułeczki z makiem, sezamem i słonecznikiem.

Czytaj więcej...

Wieczór w szkole

Wieczór w szkole

Piątkowy wieczór rozpoczęliśmy nietypowo, bo... w szkole! :)
To już nasza samorządowa tradycja, że w listopadzie spotykamy się w szkolnej auli na "Wieczorze filmów z dreszczykiem". W tym roku frekwencja dopisała - na wieczorku pojawiła się bowiem pięćdziesiątka uczniów o mocnych nerwach.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Święta Niepodległości

11 Listopada 201911 listopada obchodziliśmy 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości. W obchodach gminnych tego święta, Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach reprezentowali: p. dyrektor Monika Kowalska oraz Poczet Sztandarowy i Kwiatowy pod opieką p. Karoliny Barłóg.  

Czytaj więcej...

Świętujemy 11 Listopada

Święto Niepodległości 2019

Obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w naszej szkole w piątek 8 listopada 2019 r. Uroczysty apel z tej okazji rozpoczął się  wspólnym odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego, w ramach akcji #SzkołaDoHymnu. W stworzonym przez nauczycieli i uczniów montażu słowno- muzyczno-tanecznym

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta