Godło Polski
BIP

Aktualności

Eliminacje Konkursów Przedmiotowych - Podsumowanie

W październiku i listopadzie odbyły się w naszym gimnazjum eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny - Wojciech Nowak z klasy II F
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny -  Łukasz Wiliński z klasy III B
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Aleksandra Sokołowska z klasy III c
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny - Paulina Mazańska z klasy III C, Kajetan Nowak, Joanna Regdosz -klasa II c.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Wojciech Nowak!!!

GRATULACJE!!!

Próbne Egzaminy

egzaminy 5W dniach 9 - 11 grudnia odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne. W pierwszym dniu uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu języka polskiego, histo¬rii i wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Trzeciego dnia gimnazjaliści rozwiązywali zadania z języka 

Czytaj więcej...

Uwaga, Szanowni Rodzice!

Dnia 10 grudnia o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie dla wszystkich rodziców z dietetykiem i psychologiem. Tematyka spotkania dotyczyć będzie problemów związanych z okresem dorastania m.in. zaburzeń odżywiania, wpływu siedzącego trybu życia na kondycję dziecka, samouszkodzeń.
Zapraszamy serdecznie! 

Przypominamy również, iż o godz. 16.30 odbędą się  zebrania klasowe a o 17.00 w hali sportowej spotkania z nauczycielam ("Otwarta Szkoła"). O godz. 17.15 w świetlicy szkolnej spotkają się trójki klasowe.

  Maria Kęsy, Alicja Kochańska-Swaryczewska

Mikołajki Pod Znakiem Dobrych Manier

savoir vivre 16Dobre maniery, bon ton i savoir vivre królowały 6 grudnia 2014 r. w Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta. W mikołajkowe święto podsumowaliśmy bowiem listopadową pracę nad szlifowaniem kindersztuby gimnazjalistów. 

Czytaj więcej...

Obiad Czwartkowy w Rytmie Menueta

happening 9Listopad był w naszej szkole Miesiącem Dobrych Manier. Na jego podsumowanie, 4 grudnia w stołówce szkolnej odbył się happening pokazujący prawdziwy, rodzinny obiad. Happening (z ang. „dzianie się”, „zdarzenie”) to wydarzenie artystyczne 

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta