Godło Polski
BIP

Aktualności

Rekolekcje Szkolne

rekolekcje1W Wielkim Tygodniu, w dniach od 14 do 16 kwietnia odbyły się w naszym gimnazjum rekolekcje szkolne.  Rekolekcje rozpoczął ksiądz Kubiak, który wprowadził nas w tematykę rekolekcji oraz poprowadził modlitwę. Następnie uczestniczyliśmy w programie artystyczno-profilaktycznym ANTYMINA: „ Nie daj się wysterować na minę” zespołu Royal rap.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

dzien-edukacji-narodowejCoroczny Dzień Edukacji Narodowej przygotowała w tym roku klasa III a i III f. Zaproszeni zostali goście – emerytowani nauczyciele naszej szkoły i przewodniczący Rady Rodziców. W imieniu społeczności  szkolnej życzenia nauczycielom złożyli przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Integracja Klas Pierwszych

integracja-pierwszych-klas16 września 2013 r odbył się tradycyjny już integracyjny rajd klas pierwszych.  Od rana uczniowie integrowali się w szkolnej auli biorąc udział w klasowym śpiewaniu (karaoke), później zaś cała grupa ruszyła w stronę wronieckich Olszynek.

Czytaj więcej...

Kajetan Nowak w Finale Konkursu Astrorobot

IMG 3979 1024x768 800x600

W dniach od 20 do 23 marca 2014 r. uczeń klasy I c Kajetan Nowak uczestniczył w finale konkursu Astrobot w Warszawie. Do konkursu, którego pierwszy etap miał charakter indywidualny i polegał na pisemnym opracowaniu koncepcji misji kosmicznej do ciała niebieskiego zakwalifikowało się 30 uczniów gimnazjów z całej Polski, w tym Kajetan Nowak.

Czytaj więcej...

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/14

rozpoczecie-roku-szkolnego2 września 2013 r o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Na początku powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy wraz z wychowawcami  uroczyście wkroczyli do hali sportowej:  klasa I a z p. Rafałem Nawrockim, klasa I b z p. Katarzyną Giersberg-Oleksiak, klasa I c z p. Moniką Kowalską, klasa Id z p. Bogusławą Kmitą, klasa  I e z p. Arleną Stachowiak oraz klasa I f z p. Katarzyną Szablewską.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta