Godło Polski
BIP

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

dzien jezykow obcych 3

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych (26 września), wszyscy uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herbrta wzięli udział w bitwie na języki. Uczniowie naszej szkoły mieli do wykonania 10 zadań: 5 z nich wykonali grupowo podczas lekcji języka obcego,

Czytaj więcej...

I Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o Wielkopolski Bat

turniej 3W dniach 27-28.09.2014 w naszym gimnazjum miał miejsce I Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o Wielkopolski Bat. Ponad 60 par z całej Polski rywalizowało ze sobą w takt polki, krakowiaka, kujawiaka, oberka i mazura.

Czytaj więcej...

Noc Naukowców 2014

noc naukowcow 7Dnia 26.09.14 uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta uczestniczyli w interesujących zajęciach edukacyjnych odbywajacych się na poznańskich uczelniach w ramach "Nocy Naukowców". W tym roku szkolnym byliśmy gośćmi na UAM na Morasku, gdzie odwiedziliśmy wydział biologii, chemii, fizyki i geografii. Wykłady i pokazy zainteresowały wszystkich a wspaniała atmosfera imprezy na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czytaj więcej...

II B i II D w RCPU w Rogoźnie

rogzno BD 5W dniach 22 - 26 września 2014 r. młodzież z klas II B i II D przebywała (w ramach Zielonej Szkoły) w Regionalnym Centrum Profilaktyki Uzależnień w Rogoźnie. Misją Centrum jest wspomaganie wychowawczej funkcji szkoły i rodziny

Czytaj więcej...

Sprzątanie Świata

sprzatanie swiata 14 15 5Dnia 22.09.14 młodzież gimnazjum wzięła udział w kolejnej edycji - Sprzatania świata pod hasłem "Turysto sprzątaj środowisko". Uczniowie uporządkowali teren wokół szkoły oraz zakątki rekreacyjne Wronek. Udział gimnazjalistów w takich akcjach stanowi doskonałą forme edukacji proekologicznej.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta