Godło Polski
BIP

Aktualności

Kamil Szaj Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

kamil-szaj20 lutego 2014 r. odbył się ostatni etap Wojewódzkiego konkursu Historycznego. Naszą szkołę, jako finalista reprezentował Kamil Szaj z klasy III a, który w konkursie rejonowym zdobył 47 na 50 punktów.

Czytaj więcej...

Obchody 69 Rocznicy Wyzwolenia Wronek - 24 stycznia

rocznica-wyzwolenia-wronekW dniu 24 stycznia 2014 r. w Gimnazjum im. Z. Herberta odbyła się impreza pod patronatem Burmistrza z okazji 69 rocznicy wyzwolenia Wronek. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy placówek oświatowych z terenu miasta i gminy oraz grupy reprezentujące poszczególne placówki wraz z opiekunami.

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Nasi uczniowie Przemysław Skowroński, Mikołaj Wieczór i Kamil Szaj (po uprzednim zakwalifikowaniu się w etapie szkolnym) uczestniczyli w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, który odbył się w Luboniu.

Czytaj więcej...

Turniej Halówki

W piątkowe popołudnie 11 października w naszej hali sportowej odbył się turniej piłki nożnej drużyn podwórkowych dla chłopców z rocznika 2000 czyli dla prawdziwych pierwszaków. Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły o następujących nazwach: FC Prent, Górka United, FC słowiańskie oraz Nowi NW.

Czytaj więcej...

Biegi Przełajowe

We wtorkowe popołudnie 24 września nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w Olszynkach Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta