Godło Polski
BIP

Aktualności

XX Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół

Uczestnicy Zjazdu Herbertowskich Szkół

W tym roku nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w Zjeździe Herbertowskich Szkół. Jubileuszowy, ponieważ 20 już zjazd odbył się w XX Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku w dniach od 3 do 4 października br. 

Czytaj więcej...

Uśmiechnij się!

DzieńUśmiechu 2018

Pierwszy piątek października to w naszej szkole już tradycyjnie obchody "Światowego Dnia Uśmiechu". Święto stworzone jest po to, aby przypomnieć zabieganym, że uśmiech jest niezbędny w życiu: pomaga znieść przeciwności losu, uczy dystansu do drobnych niepowodzeń, ułatwia kontakty międzyludzkie. Ponadto dobroczynny wpływ śmiechu na funkcjonowanie organizmu człowieka został potwierdzony naukowo. Ciekawostką jest, że badaniami nad śmiechem i jego wpływem na zdrowie zajmuje się gelotologia.

Czytaj więcej...

Sportowy wrzesień

Sportowa inauguracja roku szkolnego

25 września 2018 w naszej szkole odbyła się Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 . Ze względu na niesprzyjającą aurę zawody przeprowadzono w hali sportowej. Głównym celem zawodów było wdrożenie i zaangażowanie uczniów do dobrej zabawy poprzez

Czytaj więcej...

Rusz się!!!

Rusz się z SU

Uwaga! Już jutro ruszamy z drugą edycją akcji Rusz się z SU! Zapraszamy wszystkich naszych uczniów do dołączenia do rywalizacji sportowej na Endomondo. Wszelkie pytania proszę kierować do pani Borowiak. Link do rywalizacji, tutaj: https://www.endomondo.com/challenges/38547756

 

Próbny alarm przeciwpożarowy

Alarm przeciwpożarowy1 października 2018 r. odbył się obowiązkowy próbny alarm przeciwpożarowy. "Zagrożenie" pojawiło się w szkole ok. godziniy 10.00, więc p. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach zarządziła ewakuację całej placówki.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów