Godło Polski
BIP

Aktualności

Witaj Maj, Trzeci Maj...

Święto Konstytucji 3 Maja 201728 kwietnia 2017 odbył się apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Uczniowie i nauczyciele przygotowali słowno-muzyczny spektakl upamiętniający święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Występ uczniów, pełen muzyki, tańca i recytacji wprowadził nas w świąteczną atmosferę 3 Maja i dostarczył wielu wzruszeń.

Czytaj więcej...

Dzień Subkultur '2017

Dzień Subkultur 2017

Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Subkultur. Uczniowie mieli okazję odnaleźć w sobie inne oblicze. Przebrali się za przedstawicieli najróżniejszych subkultur. Szkolne korytarze rozbrzmiewały muzyką. Był to niezwykle udany dzień, przypominający o tolerancji.

Czytaj więcej...

YPEF- Młodzi Ludzie w Lasach Europy

Konkursy YPEF

W konkursie międzynarodowym wzięła udział reprezentacja klasy 3E w składzie: Weronika Jankowiak, Julia Michalak i Klaudia Brust. Wykonaliśmy prezentację o ochronie przeciwpożarowej w lasach Europy i w Polsce.

Czytaj więcej...

Sukces Szkolnych Ratowników Przedmedycznych!

Ratownicy przedmedyczni

22 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce w XI Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych Szkół Gimnazjalnych. Organizatorem turnieju była Edukacja Lubasz Sp. z o.o. , a patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Czarnkowsko-Trzcianecki.

Czytaj więcej...

Projekt edukacyjny "Tydzień Zdrowia w Gimnazjum"

Projekt ZDROWIEW poniedziałek 3 kwietnia po raz kolejny rozpoczął Tydzień Zdrowia w naszej szkole, którego hasłem przewodnim było "Zdrowe życie”. Jest to kampania zdrowotna, która realizowana jest w naszym gimnazjum od lat, a jej nadrzędnym celem jest propagowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Tematy Projektów Edukacyjnych