Godło Polski
BIP

Aktualności

Sukces naszych siatkarek

Sukces siatkarek

W niedzielę 3 lutego 2019 r., trzy nasze aktualne uczennice reprezentowały gminę Wronki w Mistrzostwch Powiatu Kobiet w piłce siatkowej, które rozgrywano w Szamotułach. Zespół z Wronek zajął drugie miejsce, ustępujac tylko drużynie z Szamotuł.

Czytaj więcej...

Jak co roku, nasza szkoła...

Góra Grosza 2019

...wzięła udział w akcji Góra Grosza, którą organizuje Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji „Góra Grosza” jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice - ZEBRANIE!

Szanowni Państwo, w środę 30 stycznia 2019 r. odbędą się zebrania z rodzicami podsumowujące I półrocze (wywiadówki). Serdecznie zapraszamy:

  • Rodziców uczniów klas IV - VII - na godz. 16.00 do sal lekcyjnych

  • Rodziców uczniów klas VIII i III gimnazjum - na godz 16.00 do szkolnej auli na spotkanie z przedstawicielem Zespołu Szkół nr 1 i na godz. 16.30 na spotkanie z przedstawicielem Zespołu Szkół nr 2. O godz. 17.00, w salach lekcyjnych odbędą się zebrania z wychowawcami klas.

O godz. 17.30 w świetlicy szkolnej odbędzie się również zebranie trójek klasowych w sprawie organizacji zabawy karnawałowej - Balu z Trójką.

Specjalny list do Rodziców

Specjalny list dotyczący zagadnienia (kliknij, aby go przeczytać!) zażywania substancji psychoaktywnych przy okazji rozpoczynających się ferii zimowych, jak i całego roku szkolnego skierowali do rodziców i opiekunów Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas oraz Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk. Przedstawili w nim obecnie obowiązujące rozwiązania prawne, które ułatwiają walkę z substancjami potocznie określanymi jako „dopalacze”, a przede wszystkim zaapelowali o odpowiednie wsparcie dla młodych ludzi. Główny Inspektor Sanitarny oraz Komendant Główny Policji zaznaczyli, że kluczowe w walce z narkotykami jest podnoszenie świadomości i podkreślanie destrukcyjnego wpływu substancji psychoaktywnych na życie i zdrowie dzieci.

(źródło: list Minister Edukacji Narodowej do dyrektorów szkół)

FERIE!!!

Z okazji ferii zimowych

Drodzy Uczniowie! Pierwsze półrocze roku szkolnego zostało już podsumowane i nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych. Życzymy Wam miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy :). Odpoczywajcie więc, wyśpijcie się, cieszcie się urokami zimy, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy!

W drugim półroczu, od 28 grudnia 2019 r. obowiązywać będzie nowy plan lekcji; w połowie ferii pojawi się on na stronie www.sp3wronki.pl  i w e-dzienniku.

Plan Lekcji
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta