Godło Polski
BIP

Szanowni Państwo!

Informuję, że ze względu na organizację pracy szkoły Otwarta szkoła odbędzie się 1 czerwca w godz. od 17.00 do 18.00. Nauczyciele przedmiotów i wychowawcy będą do Państwa dyspozycji poprzez e-dziennik i udzielą Wam informacji o postępach dziecka. Jeśli w wyznaczonym czasie kontakt nie jest możliwy to proszę zwrócić się do nauczyciela przez e-dziennik w innym terminie. W obecnej sytuacji nie mamy innej możliwości, aby porozmawiać z Rodzicami, dlatego zapraszamy wszystkich do kontaktu za pośrednictwem e-dziennika.

Dorota Babik

Ważne informacje dla Rodziców

Szanowni Państwo, informuję, że od dnia 25 maja br. rozpoczynamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami dydaktyki dla oddziału przedszkolnego i klas I-III oraz konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych dla klas VIII. Szczegółowe informacje zostały Państwu przesłane przez dziennik elektroniczny.

Dyrektor szkoły
Dorota Babik

Procedura obowiązująca podczas konsultacji dla uczniów klas 8

Powrót do szkoły - wytyczne MEN

gis

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, a w przypadku organizacji i przeprowadzania tegorocznych egzaminów z Centralną Komisją Egzaminacyjną, przygotowało szereg wytycznych przeciwepidemicznych, które przede wszystkim zapewnią dzieciom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkół i placówek bezpieczne warunki, a organom prowadzącym i dyrektorom pomogą w zorganizowaniu pracy w czasie epidemii związanej z COVID-19.

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna

Uwaga ÓSMOKLASIŚCI!

729x308

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. LINK

Bezpieczeństwo online - no raczej!

FB

Facebook i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - zapraszają uczniów i nauczycieli na szkolenie online  - w czwartek, 21 maja 2020 o 14:30 – 15:30. Więcej informacji o tym jak dołączyć do spotkania, jest dostępne na stronie wydarzenia.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta