Godło Polski
BIP

Aktualności

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny

konkurs chemiczny 9

Dnia 10 czerwca 2014 roku siedmioro uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Międzygimnazjalnym  Konkursie Chemicznym dla klas I i II. W  tym roku  konkurs ten odbył się w Lubaszu. Do rywalizacji przystąpiło 19 młodych chemików z trzech gimnazjów. Pytania okazały się trudne, ale dwóch uczniów z naszej szkoły  zdobyło tytuł laureata.

Czytaj więcej...

Projekt: Wystawa Zabawek Fizycznych

DSC 0466 800x536

 W dniu promocji szkoły 21 marca odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego z fizyki realizowanego przez uczniów klas drugich. Tematem projektu było zorganizowanie wystawy zabawek fizycznych. Prace nad realizacją projektu rozpoczęły się w listopadzie. Celem było zebranie i samodzielne przygotowanie zabawek wykorzystujących prawa fizyczne. Wśród gotowych zabawek pojawiła się kaczka pijaczka, termometr miłości, kula plazmowa, balansujący ptak, dynamiczne jo-jo.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Szkolne

rekolekcje1W Wielkim Tygodniu, w dniach od 14 do 16 kwietnia odbyły się w naszym gimnazjum rekolekcje szkolne.  Rekolekcje rozpoczął ksiądz Kubiak, który wprowadził nas w tematykę rekolekcji oraz poprowadził modlitwę. Następnie uczestniczyliśmy w programie artystyczno-profilaktycznym ANTYMINA: „ Nie daj się wysterować na minę” zespołu Royal rap.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

dzien-edukacji-narodowejCoroczny Dzień Edukacji Narodowej przygotowała w tym roku klasa III a i III f. Zaproszeni zostali goście – emerytowani nauczyciele naszej szkoły i przewodniczący Rady Rodziców. W imieniu społeczności  szkolnej życzenia nauczycielom złożyli przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Integracja Klas Pierwszych

integracja-pierwszych-klas16 września 2013 r odbył się tradycyjny już integracyjny rajd klas pierwszych.  Od rana uczniowie integrowali się w szkolnej auli biorąc udział w klasowym śpiewaniu (karaoke), później zaś cała grupa ruszyła w stronę wronieckich Olszynek.

Czytaj więcej...

Szkoła w Chmurze Microsoft
Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta