Godło Polski
BIP

Aktualności

Jaki tu spokój...

DEN 2018

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor zadbała o dobre samopoczucie uczniów i nauczycieli, ustalając w tym dniu skrócone lekcje. Po nich, o godzinie 11:00 odbył się apel z udziałem zaproszonych gości: emerytów Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum, przedstawicieli Rady Rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły.

Czytaj więcej...

Gminne Sztafety Przełajowe

PrzelajeW czwartek 11 października w parku w Nowej Wsi odbyły się zawody sportowe dla szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja każdej szkoły składała się z trzech dziewcząt i trzech chłopców, każdy uczestnik miał do przebiegnięcia jedno okrążenie ok. 400 m. W zawodach wzięły udział reprezentacje klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych, ósmych oraz trzecich gimnazjum ze szkół w Nowej Wsi, 

Czytaj więcej...

Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

11 października 2018 roku uczniowie klasy Vs przystąpili do drugiego etapu egzaminu na kartę rowerową. Tydzień wcześniej pisali test sprawdzający ich wiadomości dotyczące ruchu drogowego, Teraz sprawdzana była ich umiejętność jazdy na rowerze i stosowanie w praktyce znajomości przepisów. 

Czytaj więcej...

Nadanie imienia ulicy

Nadanie imienia ulicy6 października poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Patrycja Piasek, Dominika Kulupa i Bartosz Kozłowski wraz z opiekunem p. Patrycją Wituską, uczestniczył w uroczystości nadania imienia ulicy Walentego Błażejewskiego we Wronkach. 

Czytaj więcej...

Gra Miejska

Uczestnicy Gry MiejskiejDwa zespoły z naszej szkoły uczestniczyły w Grze Miejskiej "100 -lecie Odzyskania Niepodległości" upamiętniającej rocznicę zrywu wronieckiego, zorganizowanej 5 października 2018 r. przez Zespół Szkół nr 2.  Przy piękniej pogodzie z mapą Wronek w dłoniach drużyny

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów