Godło Polski
BIP

Aktualności

Nasi uczniowie w Kadrze Wielkopolski

Uczennica klasy VI S Julia Rusinek i uczniowie klasy IV S Mateusz Łożyński i Olivier Gregorek otrzymali powołania na zgrupowanie reprezentacji Wielkopolski w piłce nożnej. Nasi zawodnicy będą brali udział w zgrupowaniu kadry. Jest to dla zawodników i szkoły ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zaprezentują się z jak najlepszej strony i kolejne powołania będą kwestią czasu.
Gratulujemy.

Obiad Nasz Rodzinny

Obiad

30 listopada 2017 r., w ramach Miesiąca Dobrych Manier, w stołówce szkolnej odbył się happening pokazujący prawdziwy, rodzinny obiad. Uczennice i uczniowie w ludowych szamotulskich strojach zasiedli do stołu, by elegancko i swobodnie zjeść stołówkowy obiad. 

Czytaj więcej...

Andrzejki w Świetlicy

Andrzejki 2017

29 listopada 2017r. obchodziliśmy w świetlicy szkolnej „Andrzejki”. W tym dniu młodzież wróżyła wszystkim chętnym osobom. Uczestnikom podobały się wróżby, ponieważ dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat swojej przyszłości.

Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili - Finał dla Marka

W piątek 24 listopada odbył się w Poznaniu etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły: Marek Regdosz z klasy III D i Jan Jezierski z klasy III A. Marek Regdosz zakwalifikował się do finału Konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Kolejny Sukces Piłkarzy

Kolejny sukces naszych piłkarzy

Na kolejny sukces nie trzeba było długo czekać. Już w piątek, czyli trzy dni po zwycięstwie w rozgrywkach Powiatowych nasi uczniowie zajęli 2 miejsce w Finale Rejonu Poznań Zachód. Gratulacje!

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Podręczniki 2018/19
rekrutacja_ponadgimnazjalne