Godło Polski
BIP

Aktualności

Integracyjne zajęcia w kinie

Zajęcia integracyjne w kinie

23 października uczniowie z klasy 1A i 1B oraz klasy”0” pod opieką p. Małgorzaty Mereckiej, p.Joanny Sip-Grochowskiej, p.Julii Spychale, uczestniczyli w wyjściu do kina Gwiazda, aby obejrzeć film pt: „Angry Birds 2” Cele i założenia programowe wycieczki to:

Czytaj więcej...

Święto Drzewa dla najmłodszych

Święto DrzewaW ramach obchodów Święta Drzewa uczennice z klasy 8 A: Aleksandra Głucha, Roksana Lech, Julia Rusinek, Magdalena Tomaszewska, Zofia Zielińska, Izabela Kaźmierczak, Zuzanna Lubik, Amelia Michalak oraz Weronika Woźniak, wyruszyły razem z klasą 1A i „0” do parku,

Czytaj więcej...

Dziękujemy Strażakom!

Wizyta strażaków

W poniedziałek 21 października 2019 r. na teren naszego boiska szkolnego wjechał wóz strażacki z Ochotniczej Straży Pożarnej AMICA, który wzbudził duże zainteresowanie wśród dzieci. Najmłodsze klasy miały możliwość z bliska podziwiać wyposażenie, jakim dysponują  strażacy podczas swojej  ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. 

Czytaj więcej...

VIII E i S w RCPU w Rogoźnie

Rogozno 2019

W dniach od 14 do 18 października bieżącego roku uczniowie klas VII s i VIII e pod opieką wychowawców pani Arleny Stachowiak i pani Sandry Bukowskiej oraz opiekuna pana Wojciecha Szałańskiego uczestniczyli w turnusie profilaktycznym Regionalnego Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie.

Czytaj więcej...

Dzień z życia....

Dzien z zycia W Dniu Edukacjia Narodowej Pierwszoklasiści i Zerówkowicze zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta.  Przedstawiamy krótką fotorelację z działalności klas pierwszych i oddziału przedszkolnego, widzianą okiem obiektywu.

Office365
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta