Godło Polski
BIP

Aktualności

Nie zapominamy!

Zbieramy karmę

Jak co roku, w ferworze świątecznych przygotowań, nie zapomnieliśmy o naszych braciach mniejszych. Młodzież, pod opieką pani Pyzik, pani Wituskiej oraz pani Borowiak, przeprowadziła zbiórkę dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wronkach.

Czytaj więcej...

Dziś niebo się otwiera

Jasełka 2018W klimacie świąt Bożego Narodzenia i blasku choinkowych świec, rozpoczął się piątek 21 grudnia 2018 r. -  ostatni przed feriami dzień. Już od rana dało się odczuć magiczną, świąteczną atmosferę, nie brakło uśmiechów, uścisków, a nawet wzruszeń. Odbyły się więc klasowe wigilie, podczas których podzieliliśmy się opłatkiem,

Czytaj więcej...

Z serdecznymi, świątecznymi życzeniami...

Świątecznie...

Oprócz wystawy plakatów przedstawiającej tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata uczennice klasy 8c: Gosia Mierzwa, Weronika Machnicka, Ola Duda, Agata Dymek, Iza Buszka i Paulina Bączyk przygotowały dekoracje świątecznych stołów. Wystawę można było podziwiać w auli szkolnej.

Świątecznie

Na szkolnym korytarzu możemy oglądać piękną wystawę przedstawiającą tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata. Prace przygotowali chętni uczniowie z klas siódmych. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Zachęcamydo oglądania i czytania zamieszczonych informacji. Oprócz wystawy plakatów przedstawiającej tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata uczennice klasy 8c:

Czytaj więcej...

Plan Lekcji
Jadłospis
Informacje o ubezpieczeniu uczniów
Poczta