Godło Polski
BIP

Aktualności

Pluszowe MISIE na start!

Pluszowe MISIE

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Na korytarzach zaroiło się od pluszaków, a niektórzy nasi uczniowie (nie tylko Ci najmłodsi!) puścili wodze fantazji i przyszli na zajęcia w nietypowych strojach. :) Dla naszych najmłodszych uczniów, tj. pierwszaków i zerówkowiczów, Samorząd Uczniowski 

Czytaj więcej...

I B piecze bułeczki...

I B26 listopada, również klasa 1b zagościła w murach wronieckiego muzeum. Dzieci stanęły przed nie lada wyzwaniem upieczenia własnoręcznie wykonanych bułek,  poznając przy okazji historię wyrobu i wypieku chleba.  Zdjęcia!

 

 

Nasi najmłodsi uczniowie biją rekordy!

Bicie rekordow W listopadzie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bicia Rekordów. Z tej okazji w hali sportowej uczniowie klasy "0", 1A i 1B spotkali się, żeby bić swoje osobiste rekordy. Dziękujemy za pomoc w organizacji wspólnej zabawy p. Natalii Kaszkowiak-Colombo, p. Emilii Jęchorek, p Izabeli Waroś! FOTOREPORTAŻ

wychowawcy klas:  "0", 1A i B

Muzycznie i kolorowo...

Przegląd piosenki...było 20 listopada 2019 r. w sali Kinoteatru Gwiazda. Odbywał się bowiem IV Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 we Wronkach. Po raz pierwszy w tym przeglądzie wzięli udział także uczniowie naszej szkoły - klasy I A i I B. 

Czytaj więcej...

Mało nas, mało nas...

Mało nas......do pieczenia chleba..." - to nie tylko tytuł wystawy, ale również inspiracja do warsztatów, które zorganizowało Muzeum Ziemi Wronieckiej dla dzieci z naszej szkoły. Tego dnia uczniowie zerówki nie tylko dowiedzieli się co to jest pług, jak działają żarna, skąd się bierze mąka i co można było kiedyś znaleźć w kredensie, udało im się również własnoręcznie upiec pachnące bułeczki z makiem, sezamem i słonecznikiem.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta