Godło Polski
BIP

Integracja Klas Pierwszych

integracja-pierwszych-klas16 września 2013 r odbył się tradycyjny już integracyjny rajd klas pierwszych.  Od rana uczniowie integrowali się w szkolnej auli biorąc udział w klasowym śpiewaniu (karaoke), później zaś cała grupa ruszyła w stronę wronieckich Olszynek.

Czytaj więcej...

Kajetan Nowak w Finale Konkursu Astrorobot

IMG 3979 1024x768 800x600

W dniach od 20 do 23 marca 2014 r. uczeń klasy I c Kajetan Nowak uczestniczył w finale konkursu Astrobot w Warszawie. Do konkursu, którego pierwszy etap miał charakter indywidualny i polegał na pisemnym opracowaniu koncepcji misji kosmicznej do ciała niebieskiego zakwalifikowało się 30 uczniów gimnazjów z całej Polski, w tym Kajetan Nowak.

Czytaj więcej...

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/14

rozpoczecie-roku-szkolnego2 września 2013 r o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Na początku powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy wraz z wychowawcami  uroczyście wkroczyli do hali sportowej:  klasa I a z p. Rafałem Nawrockim, klasa I b z p. Katarzyną Giersberg-Oleksiak, klasa I c z p. Moniką Kowalską, klasa Id z p. Bogusławą Kmitą, klasa  I e z p. Arleną Stachowiak oraz klasa I f z p. Katarzyną Szablewską.

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy o Prawie

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Prawie zorganizowany przy współudziale Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jednym z głównych celów konkursu było poszerzanie i pogłębianie świadomości prawnej dzieci i młodzieży, doskonalenie praktycznych umiejętności w języku prawniczym, szczególnie pisania, mówienia, argumentacji i przekonywania.

Czytaj więcej...

„Czytam w Podróży… Herberta"

czytam-herberta27 marca 2014 roku, uczniowie Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta, wraz z opiekunami, wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytam w podróży… Herberta”.

Czytaj więcej...

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta