Godło Polski
BIP

Aktualności

Komunikat dla Uczniów i Rodziców

Zgodnie z komunikatem MEN informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.
W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. oraz we wtorek, 14 kwietnia szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

dyrektor szkoły - Dorota Babik

Zamień swój dom w bezpieczną cybertwierdzę

Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komentdy Głównej Policji we współpracy z NASK (Naukową i Akademicką Siecią Komputerową) oraz Europolem przypominają o najważniejszych zasadach cyberbezpieczeństwa. #zostanwdomu to czas aktywnego korzystania z Internetu. Wiążą się z tym możliwości zdalnych zakupów czy kontaktu z bliskimi i znajomymi, ale to także przestrzeń aktywności oszustów. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Najważniejsza jest zasada ograniczonego zaufania.

Czytaj więcej...

Uwaga UCZNIOWIE!

Z powodu licznych e-maili od Waszych Rodziców w sprawie logowania się na platformę Office 365/OneDrive zamieszczam instrukcję pierwszego logowania się do Office365. Instrukcja dotyczy uczniów, którzy nie mieli dotychczas konta!!! Jeśli zaś ktoś zapomniał do niego hasła, to proszę przysłać prośbę o zresetowanie przy pomocy e-dziennika.

Wszystkich, ktorzy już pracują na platformie, proszę o sprawdzanie poczty (Outlook), dysku wirtualnego OneDrive i aplikacji Teams, gdyż zwłaszcza w tych miejscach pojawią się treści dla Was. 

(Bogna Kmita)

Zmiana terminu prób sprawnościowych do klasy 4 sportowej

Szanowni Państwo, informujemy, że zaplanowane na dzień 2 kwietnia 2020 r. testy sprawności do klasy czwartej sportowej zostają odwołane. O nowym terminie prób będziemy Państwa informować w osobnym komunikacie. Termin ten zostanie ustalony po powrocie uczniów do szkół. 

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych i rekomendacjami MEN, szkoła podejmuje naukę zdalną z uczniami.
Odbywać się ona będzie przy pomocy dwóch kanałów: e-dziennika (zakładka wiadomości) oraz platformy Office 365/OneDrive. Nauczyciele będą kontaktowali się z uczniami i przekazywali im materiały oraz zadania do samodzielnej pracy w domu przy pomocy tych platform.

Proszę, aby uczniowie na bieżąco śledzili przesyłane zadania i materiały! Proszę także codziennie sprawdzać informacje od wychowawców, pojawiające się w e-dzienniku.

Życzę dużo zdrowia, cierpliwości i nadziei, że wspólnie przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor szkoły - Dorota Babik

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta