Godło Polski
BIP

Aktualności

Szanowni Państwo!

Każdy dzień przynosi nowe wydarzenia związane z koronawirusem, przeżywamy całe spektrum uczuć i niepokojów. Codziennie pod wpływem informacji mogą zmieniać się nasze poglądy, postawy i decyzje. Nam dorosłym może być trudno znaleźć się w tak zmienionej rzeczywistości. A co z dziećmi? Jak w tym czasie być z nimi?. Jak rozmawiać na temat sytuacji związanej z epidemią?. Mamy nadzieję, że Państwo i ,,nasze” Dzieci macie się dobrze i skutecznie chronicie się przed koronawirusem .
W zakładce ,,pedagog” zamieszczam kilka linków do filmików i artykułów, które być może pomogą Państwu znaleźć odpowiedzi na powyżej postawione pytania. Życzę powodzenia i zdrowia. W zakładce O szkole - Pedagog i Psycholog znajdziecie  Państwo artykuły: Wsparcie psychologiczne w walce z koronawirusem.

Z wyrazami szacunku.
Pedagog – Maria Kęsy

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Zajęcia lekcyjne w naszej szkole realizowane będą w trybie zdalnym. Uczniów informujemy, że ich obowiązkiem jest wykonywanie zadań dostarczonych przez nauczycieli drogą elektroniczną. Prosimy pamiętać o codziennym sprawdzaniu e-dzienniczka i używaniu szkolnego OneDrive’a.

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, iż okres zawieszenia zajęć szkolnych - nie jest czasem wolnym od nauki. Jest on czasem, w którym dotychczasowa forma nauczania stacjonarnego została zastąpiona trybem zdalnym.

UWAGA!!!

Szanowni Państwo, zgodnie z przedstawionym stanowiskiem władz państwowych w dniach 12 i 13 marca br. szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze zgodnie z planem lekcyjnym klasy.

Od poniedziałku 16 marca do 25 marca br. placówka zostaje zamknięta.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o dalszych działaniach szkoły.

Koncert Życzeń czyli Dzień Kobiet ciąg dalszy

Dzień Kobiet - apel

Aby tradycji stało się zadość dziś w naszej szkole odbył się Koncert Życzeń z dedykacjami skierowanymi do Pań i Panów (10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzny). Prawie każda z klas przygotowała występ z dedykacją dla swojego wychowawcy.

Czytaj więcej...

Janek i Jakub ...

Dzień Kobiet w szkole...z samorządu uczniowskiego pamiętali o dziewczynach z naszej szkoły i z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, w imieniu wszystkich chłopaków, złożyli serdeczne życzenia okraszone słodkim upominkiem.  ZDJĘCIA

 

Office365
Plan Lekcji
Aktywna tablica
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta