Godło Polski
BIP

Aktualności

Gdy nadchodzi maj...

APEL z okazji Świeta Konstytucji 3 Maja

... obchodzimy wiele doniosłych dla Polaków świąt: 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja. 

228 lat temu uchwalono Konstytucję, Ustawę Rządową, która regulowała ustrój prawny Rzeczpospolitej Obojga Narodów, prawa oraz obowiązki człowieka i obywatela. Była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną konstytucją.  Z tej okazji, 30 kwietnia 2019 r. obyła się w naszej szkole akademia poświęcona Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej...

Zosia Gorzkowska - Dumą Szkoły

Zosia

5 kwietnia w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIIIA Zofia Gorzkowska - laureatka Konkursu Biologicznego. Tytuł Laureata to wielki sukces  ucznia, 

Czytaj więcej...

Informacja dla Rodziców Pierwszoklasistów

Serdecznie zapraszamy Rodziców przyszłych Pierwszoklasistów w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. o godz. 16.30,  do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach na OTWARTĄ SZKOŁĘ

otwarta szkola

 

Uwaga!

Od 29 kwietnia br. zajęcia dydaktyczne odbywają się zgodnie z planem.

Informacja!

Szanowni Państwo, informujemy, że w naszej szkole strajk jest kontynuowany. O wszystkich zmianach będziemy Państwa zawiadamiać na bieżąco.

Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Plan Lekcji
Plan Lekcji
Plan Lekcji
Jadłospis
Poczta